Rīt sāksies Baltijas čempionāts orientēšanās sportā

Nedēļas nogalē, no 21. līdz 22.maijam Lietuvā Nidā notiks Baltijas čempionāts orientēšanās sportā, uz kuru dosies arī Latvijas sportistu delegācija 58 cilvēku sastāvā. Baltijas čempionātā sacentīsies gan jaunieši, gan juniori, gan arī pieaugušie. Īpaši lielas cerības šogad tiek liktas uz Latvijas pieaugušo izlasi, jo pieaugušo konkurencē Baltijas čempionātā piedalīsies visi spēcīgākie izlases sportisti.

Šogad pieaugušo izlases sastāvs dalībai Baltijas čempionātā grupā M21 būs sekojošs: Edgars Bertuks; Kalvis Mihailovs; Mārtiņš Sirmais; Andris Jubelis; Andris Kivlenieks; Jānis Kūms; Artūrs Pauliņš; Artjoms Rekuņenko; Renārs Roze; Anatolijs Tarasovs. Bet grupā W21: Aija Skrastiņa; Krista Mihailova; Laura Vīķe; Una Arama; Ieva Brice; Marita Freimane; Elīna Kārkliņa; Kristīne Kokina; Inga Priedīte.

Kā stāsta Latvijas pieaugušo orientēšanās izlases galvenais treneris Edgars Bernāns, „Atšķirībā no jauniešu un junioru izlasēm, pieaugušajiem ir izdevies nokomplektēt praktiski pilnu komandu ļoti tuvu tās spēcīgākajam sastāviem. Domāju, ka šī brīža orientēšanās sporta izlašu veidošanas sistēma motivē sportistus sevi labi parādīt ne tikai katrās sacensībās, bet arī ikdienā. Tāpēc ir pamats cerēt uz labiem rezultātiem gan individuālajās, gan arī stafešu sacensībās."

Sports