Riteņbraukšana: Smukulim viss vēl priekšā 5

Vienīgais olimpietis no Valkas rajona Gatis Smukulis XXIX Vasaras olimpiskajās spēlēs Pekinā ieņēma 68. vietu grupas braucienā. Otrs Latvijas pārstāvis Raivis Belohvoščiks finišu nesasniedza.

 

245 kilometrus garajā distancē finiša sprintā ātrāks izrādījās spāņu klanu speciālists Samjuels Sančess, kuram tas ir lielākais panākums līdzšinējā karjerā.

 

G. Smukulis ilgu laiku turējās līderu grupā, taču beigās 21 gadu vecajam olimpisko spēļu debitantam spēka nepietika un viņš sāka atpalikt. Finišā viņš olimpiskajam čempionam zaudēja 12 minūtes un 59 sekundes. R. Belohvoščiks interneta portālam e-sports, atzina, ka karstums bijis neciešams un daudziem pietrūcis spēka nobraukt līdz finišam. Kopumā sacensībās startēja 143 dalībnieki, bet finišu sasniedza tikai 90 riteņbraucēji.

 

Grūti saprast LTV7 politiku, kura riteņbraukšanas laikā rādīja rokasbumbas spēles Zviedrija - Ungārija atkārtojumu. Labi, ka kanāla Eirosport riteņbraukšanas tiešraidē Gati rādīja itin bieži.

Komentāri 5

viedoklis

varēji jau palikt 5., bet malacis priekš jaunas puikas.

pirms 13 gadiem, 2008.08.13 16:07

Velo

Tas Gatim ir ļoti labs rezultāts, jo viņš pirmo reizi sacentās ar pasaules labākajiem riteņbraucējiem.
Gatis pēc finiša atzina, ka ir ļooti apmierināts ar to, ka ticis līdz galam.
Un Gati lielā grupa noķēra nevis beigās, bet nedaudz pāri distances vidusdaļai un viņš pats labi zināja, ka to grupiņu kurā viņš brauc agrāk vai vēlāk noķers :)
BET GATIS MALACIS TIEŠĀM, GAN VIŅŠ PARĀDIS NĀKAMAJĀ OLIMPIADĒ, KJA SPĒJ IZCINIT ARĪ MEDAĻU :)

pirms 13 gadiem, 2008.08.14 10:31

xx

prieks kas Smiltenietis pārstāv, bet nu būsim tieši un neliekuļosim aizbildinoties ar kautko- nu nau jau nemaz tik labi tie rezultāti kā pirms olimpiādes te daži plātijās:)

pirms 13 gadiem, 2008.08.14 18:35

Velo

iespējams, kāds arī plātijās,bet ne jau Gatis ;)

pirms 13 gadiem, 2008.08.14 23:11

Sports