Ritvars Noviks neatlaidīgi sasniedzis pirmo mērķi 2

Noslēdzies Latvijas Spēka atlētu federācijas rīkotās sacensības spēkavīriem amatieru klasē, kurā par šā gada čempionu kronēja valcēnieti Ritvaru Noviku. Viņš kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu.

30.augustā Ogrē notika 2009. gada Latvijas Spēka atlētu federācijas rīkotās spēkavīru amatieru trešā posma sacensības. Pirms "Swedbank spēkavīru čempionāta" elites vīriem savus spēkus šosezon jau trešo reizi mēroja spēkavīri amatieru ieskaitē.

 

 

Šie sportisti vingrinājumus izpilda ar nedaudz mazākiem svariem. Amatieri cīnījās fermera skrējienā, vikinga presē, nēšu nešanā, svara vilkšanā no zemes, Konana aplī un kombinācijā (vairoga nešana un akmeņu celšana).

 

 

Cīņa bijusi interesanta un jau pēc pirmajiem vingrinājumiem izdalījusies piecu atlētu grupa, kas savstarpēji mainījusies vietām pēc katra izpildītā vingrinājuma. Katreiz uzvarēja cits sportists, un, tikai pēdējā posmā izcīnot otru uzvaru, pirmo vietu ieguva Kristaps Špels. Otrajā vietā palika Ritvars, bet trešajā - Ildars Sviķis.

 

Savukārt kopvērtējumā valcēnietis bija savācis visvairāk punktu, tā iegūstot uzvaru kopvērtējumā

 

Ritvara gaitām līdzi seko un atbalstu sniedz brālis Ivars. Viņš arī "Ziemeļlatvijai" izstāstīja par sasniegumiem, piebilstot, ka jau novembrī, ja izdosies, Ritvars piedalīsies spēkavīru sacensībās Norvēģijā.

 

 

Ritvars cer, ka jau nākamgad viņš būs starp tiem stiprajiem vīriem, kas startēs jau profesionālajā līgā. Ritvara treneris ir Latvijā pazīstamais spēkavīrs Raivis Vidzis.

Komentāri 2

saulessvece

Apsveicu! Patiešām prieks, ka Ritvars ar centību un mērķtiecību atradis savu vietu un nodarbi!

pirms 12 gadiem, 2009.09.05 15:31

Sports