Sacentīsies šķēpmetēji

Nākamo piektdien, 11. septembrī, Valgas pilsētas stadionā notiks starptautiskas sacensības šķēpmešanā "Smiltene - Valga. Javelin Cup '2009". Sākums - pulksten 12.00.

 

Sacensību mērķis ir popularizēt šķēpa mešanu un tālāk attīstīt sadarbību starp Latvijas un Igaunijas sportistiem.

 

Organizatori - Smiltenes sporta centrs un Latvijas šķēpmetēju klubs no Latvijas puses un Valgas pilsētas pašvaldība un sporta klubs "Maret Sport" no Igaunijas puses - aicina uz sacensībām sportistus un skatītājus.

 

Latvijas puses dalībniekiem, tai skaitā Smiltenes, Valkas un Strenču novadu šķēpmetējiem, jāpiesakās Smiltenes sporta centrā līdz 10. septembrim (tālrunis 26460704).

 

Dalībnieki startēs šādās vecuma grupās: D grupā (1998. dz. g. un jaunāki), C grupā (1996. - 1997.). B grupā (1994. - 1995.), A grupā (1992. - 1993.) un pieaugušo grupā (1991. dz. g. un vecāki).

 

Smiltenes sporta centra priekšsēdētājs Guntars Markss informē, ka šīs sacensības savā kalendārā iekļāvušas gan Latvijas, gan Igaunijas vieglatlētikas federācijas.

 

Sacīkstēs startēs arī Smiltenes sporta skolas šķēpmetēji, viņu vidū arī jaunā, talantīgā sportiste Līna Mūze, kura šovasar izcīnīja sesto vietu pasaules jauniešu čempionātā. Līdzdalību solījuši arī šķēpmetēji no Rīgas vieglatlētikas skolas, Murjāņu Sporta ģimnāzijas un citām sporta skolām gan Latvijā, gan Igaunijā.

Sports