Sadala vietas volejbola turnīrā

Variņos noslēdzies volejbola turnīrs, ko rīkoja vietējie sporta entuziasti Zanda Beitika un Lauris Petrovs. Sīvā konkurencē kopvērtējumā uzvarēja komanda "Man nav jakas" no Grundzāles.

Trijos posmos sacentās pavisam 12 komandu, informē Z. Beitika. Sacensības notika vietējās pamatskolas sporta zālē. Laukumā katras komandas sastāvā izgāja četri sportisti.

Abas pārējās godalgotās vietas kopvērtējumā izcīnīja citu novadu volejbolisti. Otrajā vietā ierindojās komanda "Kā i; tā i", kurā spēlē Naukšēnu un Rūjienas sportisti. Trešajā vietā - "Degumnieki" no Madonas.

No Variņu pagasta piedalījās trīs komandas, bet vēl divās varinieši startēja kopā ar smilteniešiem.

"Cīņas bija sīvas, it īpaši par pirmajām trijām vietām. Ne vienmēr veiksme var būt spēcīgāko pusē. Cīnās visi, un katrs komandā cenšas gūt punktus," teic Z. Beitika.

Tagad Variņu sporta entuziasti plāno sarīkot sava pagasta ceļojošo kausu volejbolā. Tikai vispirms jāatrod nauda kausa iegādei, lai par to nemaksātu paši sacensību dalībnieki.

Vasarā ir iecere sarīkot sacensības volejbola laukumos pie Variņu pamatskolas. Organizatori secina, ka dalībnieku interese un atsaucība ir liela, lai turpinātu iesākto.

Sports