Šahs: Atceras Gunāru Priedīti

Nu jau 16. reizi Valkā notika Gunāra Priedīša atceres sacensības šaha ātrspēlē. Šoreiz sacentās 15 dalībnieki no Valkas, Valgas, Valmieras un Rūjienas.

Katram dalībniekam dotas piecas minūtes vienai partijai. Neapturams bija Andis Strumpe, kurš uzvarēja pirmās 10 partijas un turnīru beidza ar 13 punktiem.

Otrajā vietā ar 11,5 punktiem ierindojās Inesis Budovskis, kurš vienīgais sagādāja zaudējumu Andim. Trešo vietu ar 10,5 punktiem izcīnīja Guntars Bondars. Skolnieku ieskaitē ar 3 punktiem labākais ir Niko Bodnieks.

G. Priedītis bija pasaules korespondencšaha čempionāta pusfināla dalībnieks, Latvijas korespondencšaha čempionātu trīskārtējs uzvarētājs, Valkas rajona čempionātu astoņkārtējs uzvarētājs un sporta biedrības "Vārpa" pieckārtējs čempions.