Šahs: Izcīna variniešu piemiņas balvas

36 šahisti no Aizkraukles, Jūrmalas, Limbažiem, Rīgas, Rūjienas, Rencēniem, Skrīveriem, Valkas, Valmieras un Variņu pagasta tikās Variņos uz ceturto Edmunda Gubāta un Antona Gabriša atceres kausu izcīņu.

 

Sacensībās apļa turnīrā ar apdomas laiku trīs minūtes un divas sekundes katram gājienam cīnījās 24 vīrieši un divas jaunkundzes. Kopš paša turnīra sākuma vadību uzņēmās Uldis Melderis no Aizkraukles un finišā ar 22,5 punktiem izcīnīja piemiņas kausu.

 

 

Otrajā vietā ar 21 punktu bijušais Valkas sporta skolas audzēknis Dmitrijs Pogrebnojs. Trešais - Inesis Budovskis (20) no Valmieras. Valcēnietis Andis Strumpe ieguva piekto vietu.Veterāni (virs 60 gadiem) cīnījās par Antona Gabriša kausu. Šajā konkurencē visas trīs pirmās vietas ieguva valmierieši Inesis Budovskis, Viktors Markuss un Jānis Līgats.

 

Skolnieki cīnījās atsevišķi par E. Gubāta kausu. Tur ar simtprocentīgu rezultātu uzvarēja Variņu skolas šahists Artūrs Beitiks, aiz sevis atstājot Niko Bodnieku (11) no Valkas un Viesturu Līci (10) no Limbažiem.

 

Uzvarētāji saņēma Variņu pagasta padomes balvas un diplomus. Sacensību dalībnieku īpaša pateicība pagasta sporta dzīves vadītājai Itai Meļķei par visnotaļ tīkamo šahistu aprūpi.

Sports