Sākas Latvijas frisbija čempionāta telpās 2009./2010. gada sezona

Šajā nedēļas nogalē, 28.novembrī, Valmieras novada sporta manā „Kocēni" tiek atklāta Latvijas frisbija čempionāta telpās 2009./2010. gada sezona. Atklāšanas spēle sāksies pulksten 10:00 un tajā satiksies mājinieki „ViA Valmiera" ar Ogres frisbija komandu „Outlawz".

Latvijas frisbija federācijas prezidentes vietnieks, Ernests Gabrāns informē, ka dienas gaitā spēles aizvadīs arī pagājušās sezonas sudraba un bronzas medaļnieki - „Ultimate Decision" un „Dzīvo Labi".

Viņš norāda, ka pavisam kopā sestdien tiks izspēlētas 7 vīriešu divīzijas spēles:

10:00 Outlawz (Ogre) - ViA Valmiera (Valmiera)10:40 Ultimate Decision (Rīga) - Wild Things (Salaspils) 11:20 Dzīvo labi (Ogre) - ViA Valmiera (Valmiera)12:00 Outlawz (Ogre) - Ultimate Decision (Rīga) 12:40 Wild Things (Salaspils) - RTU (Rīga) 13:20 Ultimate Decision (Rīga) - ViA Valmiera (Valmiera)14:00 Dzīvo labi (Ogre) - RTU (Rīga)

"Ar katru gadu frisbija čempionāts telpās kļūst arvien interesantāks, un tāds solās būt arī šis. Komandas jau laicīgi ir sākušas gatavoties čempionātam. Ir aizvadītas pārbaudes spēles, kuras parādīja, ka šogad būs spraiga cīņa gan par iekļūšanu labāko astotniekā, gan finālos. Ir prieks par frisbija straujo izaugsmi un cilvēku iesaistīšanos šajā dinamiskajā sporta veidā. Novēlu, lai komandām izdodas parādīt savu labāko sniegumu sezonas gaitā," saka E. Gabrāns.

Šogad čempionāta spēles tiks izspēlētas no 28. novembra līdz 2010.gada 20.martam un kopumā tajā piedalīsies 12 vīriešu un 9 sieviešu komandas. Nākamās spēles tiks izspēlētas 13. decembrī, kad cīņā iesaistīsies arī sieviešu komandas.

Visu čempionāta spēļu grafiku var atrast http://frisbee.lv/sites/default/files/Latvijas_2010_frisbija_cempionata_kalendars.pdf

Latvijas frisbija čempionātu telpās organizē Latvijas frisbija federācija.

Sports