Sāksies hokeja sezona 1

Jau 15. septembrī Valmierā sāksies Vidzemes atklātais čempionāts hokejā (VAČH). Šī jau būs 5. sezona. Arī šo sezonu čempionātā neizlaidīs Sedas, Vijciema un Smiltenes hokejisti.

 

Tomēr nevar noliegt, ka krīze ir ietekmējusi komandas un to sastāvu. Šogad pieteikušās mazāk komandas nekā pērn - kopā 23. Skeptiķi jau saka, lai izdodas tām pašām noturēties līdz čempionāta beigām. Jāatgādina, ka pērn sezonas laikā čempionātu pameta vairākas komandas, tostarp "HK Smiltene".

 

5. sezonā VAČH 1./2. līgā no mūsējiem spēles uzsāks - "Seda", "Skorpions", "Vijciems" un "HK Smiltene '09". Bet 3. līgā spēlēs "Smiltenes Vanagi", kuri pērn čempionātā debitēja. Jā, uz ledus vairs neredzēsim 1. līgas "Smiltenes Vanagus", kas iepriekšējos gadus vienmēr cīnījās par medaļām.

 

"Vanagu" treneris Ilgvars Plētniens teic, ka 3. līgas komandas kodols esot tas pats, kas pērn. Vai gatavi čempionātam? "Vēl neesam slidojuši. Čempionāts tāpat solās būt garš," saka I. Plētiens. Viņš nezina, kā šajos laikos izvērtīsies čempionāts. Tāpēc novēl visām komandām cīnīties visa čempionāta garumā.

Komentāri 1

Sports