Sāksies turnīrs minifutbolā

Variņu pamatskolas sporta hallē šo svētdien, 13. novembrī, sāksies Variņu atklātais čempionāts telpu futbolā. Komandas var pieteikties arī sacensību dienā.

Organizatori gan atgādina, ka turnīrā var piedalīties ne vairāk kā 10 komandu. Līdz nedēļas vidum dalību jau bija apstiprinājušas piecas.

Turnīru minifutbolā organizē Variņu pagasta iedzīvotāji Arnis Platpīrs un Ruslans Kaņipovs. Čempionāts šajā sporta veidā pagastā notiks pirmo reizi. "Paši spēlējam futbolu, bet ziemā citu alternatīvu nav, kā vien telpu futbols," teic A. Platpīrs.

Organizatori Variņu čempionātā plāno trīs kārtas. Šo svētdien papildu spēlēm notiks dalībnieku kopsapulce, kurā arī ieplānos, kad rīkot atlikušās divas kārtas. Spēles sāksies pulksten 10.

Līdz šīs nedēļas vidum čempionātā jau bija pieteikušās piecas komandas. Gandrīz visas, izņemot Sēļu futbolistus, ir no Smiltenes novada. Dalību apstiprinājušas: "Variņi 1", "Sēļi", "Variņi 2", "67. km" un "FK Smiltene".

A. Platpīrs informē, ka komandā jābūt četriem spēlētājiem un vārtsargam. Sacensībās atļauts piedalīties spēlētājiem, kuri ir dzimuši ne vēlāk, kā 2000.gadā.

Sports