Sāksies Valkas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem 2

Sestdien, 1. martā, sāksies tradicionālais Valkas pilsētas 2008. gada atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem. Vēlmi piedalīties mačos pašlaik ir apstiprinājušas sešas komandas.

Sacensības notiks saskaņā ar sagatavotu spēļu kalendāru sestdienās no pulksten 10.00 Valkas ģimnāzijas sporta hallē. Spēļu grafiks paredz, ka sacensību dienā notiks divas spēles.Čempionātu rīko ar mērķi - noskaidrot Valkas pilsētas un apkārtnes 2008. gada labākās vīriešu komandas basketbolā. Sacensības organizēs un vadīs Valkas pilsētas dome sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Čempionāta galvenais tiesnesis būs Andris Dainis, bet galvenā sekretāre - Vēsma Selga.Sacensībās var piedalīties ikviens basketbola spēles cienītājs. Katrā komandā ir atļauts pieteikt 14 spēlētājus, bet uz katru spēli - 12 spēlētājus. Čempionāts notiks saskaņā ar oficiālajiem FIBA basketbola noteikumiem pēc apļa sistēmas. Komandas savā starpā izspēlēs vienu apli. Pirmo trīs vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem un kausiem. Noraudzīties čempionāta gaitā laipni gaidīti līdzjutēji, basketbola fani un visi interesenti.

Komentāri 2

Arturs

Smirdigais florbols!!!deelj vinja nepiesakaas komandas basketbolam!!kaads baigi pacenties,lai popularizeetu hokeja parodiju!!!

pirms 13 gadiem, 2008.02.28 07:08

Arturs

un kapeec jaadzeesh laukaa komentaari,ja es izsaku savu viedokli par sportu Valkaa?

pirms 13 gadiem, 2008.02.28 07:13

Sports