Sandis Eislers startēs Eiropas čempionātā

Šajā nedēļas nogalē Itālijas pilsētā Offidā norisinās Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā junioriem un U-23 vecuma sportistiem. Junioru konkurencē svētdien grupas braucienā Latvijas izlases sastāvā startēs arī Smiltenes riteņbraucējs Sandis Eislers.

Vienā no Itālijas riteņbraukšanas centriem Offidā no 14. līdz17. jūlijam pulcējas vadošie vecā kontinenta junioru un U-23 vecuma šosejas riteņbraucēji, lai cīnītos par Eiropas čempionāta medaļām grupas un individuālajā braucienā. Kopumā uz starta astoņos dažādos braucienos vīriešu un sieviešu grupās izies vairāk kā 800 sportistu. Viņu vidū arī Latvijas junioru un U-23 vecuma izlases sportisti.

Svētdien grupas braucienā startēs arī Murjāņu sporta ģimnāzijas 12. klases skolnieks smiltenietis Sandis Eislers, kurš šajā sezonā pārstāv "Alpha Baltic/Unitymarathon.com" komandu. Junioru vecuma grupas dalībniekiem sestdien būs jāveic 124 kilometru gara distance, kas tiks sadalīta vairākos apļos Offidas pilsētā

. Bez Eislera Latvijas junioru izlasi grupas braucienā pārstāvēs vēl trīs riteņbraucēji - Latvijas junioru čempions individuālajā braucienā Reinis Simanovskis, kā arī Krišjānis Beitāns, Gatis Pundurs un Krists Neilands. Jau ceturtdien tika aizvadīts individuālais brauciens junioriem, kurā no Latvijas sportistiem startēja vienīgi Neilands. Viņš 50 dalībnieku konkurencē ierindojās 34. vietā.

Sandis Eislers, kurš gatavošanās posmu šīm sacensībām aizvadīja treniņnometnē Murjāņos, kā arī veica individuālos treniņus Smiltenē, uz Itāliju devās labā noskaņojumā. Pirms čempionāta smiltenietis piedalījās arī Latvijas lielākā šosejas sacensību seriāla "X Sports" kausa trešajā posmā, kur finišēja vadošās grupas priekšgalā, izcīnot 19. vietu. Nepilnu mēnesi iepriekš Eislers kļuva par Latvijas vicečempionu grupas braucienā.

Sports