Šaušanā – precīzāki par kaimiņiem

Piektdien, 27. novembrī Valgas ģimnāzijas šautuvē notika Valgas apriņķa skolu jaunatnes sacensības un Valgas policijas iecirkņa balvu izcīņa šaušanā, un gandrīz visas godalgotās vietas tajā izcīnīja Valkas novada jaunie šāvēji.

 

Sacensības organizēja Valgas policijas iecirknis un Valgas šaušanas klubs. Dalībnieki bija sadalīti trīs vecuma grupās meitenēm un zēniem. Šaušana notika ar pneimatiskajām šautenēm.

Sacensībās piedalījās arī jaunie šāvēji no Valkas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas un jaunsardzes komandas. Mūsu jaunajiem šāvējiem šīs bija pirmās tik augsta ranga sacensības. Panākumu jaunajiem šāvējiem palīdzēja kaldināt šaušanas treneris Ainis Blūms un novada jaunsargu vadītājs Salvis Lozda.

1997. - 1998. gadā dzimušie: 1. Anete Ģērmane (Valkas pamatskola, jaunsardze), 2. Anastasija Beļajeva (Valkas pamatskola), 3. Ainis Luters (abi no Valkas pamatskolas).

1995. - 1996.gadā dzimušie: 1. Marta Miezīte (Valkas ģimnāzija),3. Gvido Etjantens (Valkas pamatskola, jaunsardze).

1993. - 1994. gadā dzimušie: 1. Lauma Lelle, 2. Laura Ģērmane (abas no Valkas ģimnāzijas), 3. Andrejs Beļajevs (Valkas pamatskola, jaunsardze).

Sports