Šāvēji ir precīzi

Valgā Jānikeses šautuvē notika šaušanas sacensības skolēniem ar pneimatiskajiem ieročiem, dažādās vecuma grupās. Šajās sacensībās piedalījās arī Valkas skolu jaunie šāvēji.

Valcēniešu rezultāti: 1. vietā Laura Amanda Ģērmane un Edgars Saulgriezis, 2. Māra Marta Miezīte, 3. Žanete Burkevica, 4. Kristiāna Vehi un Artūrs Kazaks, 5. Sandis Engers. Visi no Valkas ģimnāzijas.Komandu šaušanā Valkas pirmā komanda (Sandis Engers, Artūrs Kazaks un Edgars Saulgriezis) izcīnīja 3. vietu. Otrā komanda (Žanete Burkevica, Māra Marta Miezīte un Kristiāna Vehi) ieguva 5. vietu.

Savukārt Laura Amanda Ģērmane, kura piedalījās apvienotajā Valkas un Valgas komandā, izcīnīja 2. vietu.Dalībnieki ir pateicīgi organizatoram Jānam Balodim par teicami sarīkotajām sacensībām. Viņš bērnus apbalvoja ar medaļām un diplomiem, kā arī bija sarūpējis dažādas balvas, kuras sacensību noslēgumā izlozēja. Bez balvas mājās neatgriezās neviens.

"Sacensību starplaikos skolēni varēja pārbaudīt savas mednieka spējas, šaujot ar simulatoru, kā arī apskatīt un iepazīties ar dažādiem ieročiem," stāsta valcēniešu šaušanas treneris Ainis Blūms.

Sports