Savulaik slavenajā kartodromā šodien sacensības

Šovasar jau otro reizi Smiltenē būs vērojamas kartinga sacensības. "Kartingisti ielīgos ar motora dziesmu" - šādi sevi šodien Tepera trasē piesaka "Hobbykart" sacensības. Idejas pamatā ir atrādīt plašākai publikai pagājušā gadsimta sporta tehniku un dot iespēju piedalīties organizētās sacensībās ikvienam, kam mājās ir kartings, neatkarīgi no tā, vecmodīgs vai moderns.

TSK "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla priecājas par iespēju uzņemt Valda Brutāna rīkoto "Hobbykart" sezonas 2. posmu. Plānots, ka sacensībās startēs aptuveni trīsdesmit līdz četrdesmit dalībnieku. Ikviens smiltenietis un pilsētas viesis būs gaidīts sacensībās, kurās ieeja ir bez maksas.

Dienas kārtība šodien notiekošajās sacīkstēs ir šāda: reģistrācija un tehniskā kontrole vienlaicīgi notiks no pulksten 10.00 līdz 11.00, no pulksten 11.05 līdz 11.25 paredzēta dalībnieku sapulce, bet no 11.30 līdz 12.00 brīvie treniņi. "Hobbykart" 2. posma atklāšana un pirmais starts pulksten 12.05.

Dalībnieki sacentīsies Mini, Retro, M125, ČZ125, Open KZ, Open125 un Open100 klasēs. Apbalvošanas ceremonija plānota no pulksten 16.00 līdz 17.00.

Jāpiebilst, ka Swedbank Kandavas kartodroma karti Smiltenē, iespējams, atgriezīsies rudenī.

Sports