Sezona tuvojas noslēgumam

Sestdien, 24. augustā, motosporta klubs “Valkas vanagi” Staicelē aizvadīja Latvijas čempionātu motokrosā, kura ietvaros notika “Zelta mopēda” 7. posms.

“Laikapstākļi bija jauki, trase patīkama, organizācija nevainojama,” komentē komandas runasvīrs Normunds Gredzens. Viņš piebilst, ka dalībnieku šoreiz bija daudz, tāpēc konkurence liela. Lielākais panākums, ar ko pēc šīm sacensībām var palielīties, ir Su­zannas Gredzenas izcīnītā uzvara. Tā nenācās viegli, jo cīņa ar otrās vietas ieguvēju bija sīva jeb, braucēju valodā runājot, tā otrajā braucienā notika “rats ratā”.

Rojs Gredzens 16+ grupā abu braucienu summā izcīnīja trešo vietu. Sporta klasē Romānam Valtiņam ceturtā vieta, bet Niks Gredzens izstājās motora defekta dēļ.

Nākamās iecerētās sacensības ar “Valkas vanagu” piedalīšanos būs 7. septembrī Jogevas apkārtnē Igaunijā, kas vakarā noslēgsies ar vērienīgu balli.

Nākamais posms “Valkas vanagiem” būs Vecumnieku trasē. Tās Latvijas čempionātā būs pēdējās sacensības šajā sezonā. Iespējams, mūsu motobraucēji vēl piedalīsies kādās neplānotās sacensībās Igaunijā.

Sports