Sezonu ar mājas spēli sāks “FK “Smiltene”/BJSS”

Sestdien, 4. jūlijā, pulksten 15 ar spēli Smiltenē starp komandām “FK “Smiltene”/BJSS” un “Grobiņas SC”  startēs Latvijas Futbola federācijas organizētais Latvijas čempionāts futbolā 1. līgā, kas ievērojami bija aizkavējies “Covid-19” izplatības mazināšanai ieviesto ierobežojumu dēļ.

Šajā sezonā 1. līgā sacentīsies deviņas komandas, savā starpā  izspēlējot divus apļus. Katrai komandai būs 16 spēles (iepriekšējā sezonā – 27), kas ilgs no jūlija līdz novembrim.

“Gribam spēlēt! Cik tad var, un priekš kam tad trenējamies,” “Ziemeļlatvijai” teic komandas “FK “Smiltene”/BJSS” treneris Raimonds Dūmiņš.

Aizvadītā sezona Smiltenes komandai bija lieliska – “FK “Smiltene/BJSS” sasniedza lielāko panākumu Smiltenes futbola vēsturē, izcīnot bronzas medaļas Latvijas futbola 1. līgā, kas ir otra augstākā divīzija Latvijas futbolā. Šajā sezonā komandai ir, kur tiekties vēl augstāk,  – cīnīties par iekļūšanu virslīgā.

Komandas “FK “Smiltene”/BJSS” sastāvā šajā sezonā būtisku izmaiņu nav, taču šis tas ir mainījies. “Eduards Deičs izdomāja  paprovēt spēkus “Jelgavas” (virslīgas komanda – redakcijas piezīme) dublieru sastāvā, bet Ralfs Apsītis pārgāja uz “FK Auda”. Klāt mūsu komandai nākuši Kārlis Ozols un Artūrs Bankavs,” informē treneris Raimonds Dūmiņš.

Komandas līdzjutējiem jāseko līdzi informācijai pēc 1. jūlija, kad būs zināms, ko LFF savā sanitārajā protokolā izlems par skatītāju klātbūtni 1. līgas spēlēs. “Šobrīd virslīga ir bez skatītājiem, par 1. līgu vēl neko neizskata, jo pirms 1. jūlija to nav jēgas darīt,” piebilst Raimonds Dūmiņš.

Jūlijā komandai “FK “Smiltene”/BJSS” būs vēl viena mājas spēle Smiltenē: 18. jūlijā pulksten 16 pret komandu FC “Lokomotiv Daugavpils”. 

Sports