Sieviešu dienā aizvadītas četras VBL spēles

8.martā Smiltenes sporta hallē notika Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta basketbolā četras play-off spēles.

1.spēle Grundzāle pret Rakši – nepilnīgais Grundzāles spēlētāju sastāvs ļāva Rakši komandai jau no spēles sākuma pārņemt vadību un to līdz spēles beigām tikai palielināt, uzvarot ar 86:62.

2.spēle BK Smiltene pret PATA Strenči – spēles sākums veiksmīgs Strenču komandai, taču smilteniešu precīzie tālmetieni ļāva izlīdzināt spēli un pārņemt vadību, kuru vairs neatdeva līdz spēles beigām.  Strenču spēlētāji izmisīgi centās situāciju mainīt, tomēr tā nebija viņu diena. BK Smiltene uzvarēja ar 60:49.

3.spēle Bonoparti pret KK Valgamaa – līdzīga spēle, kurā nedaudz vadībā visu laiku bija KK Valgamaa. Lai kā komanda Bonoparti centās, īpaši spēles beigās, tomēr nespēja lauzt spēles gaitu. Igauņi uzvarēja ar 88:78.

4.spēle Smiltene U19 pret VEF BA Valkā – ļoti intriģējoša un saistoša spēle, kurā valdīja daudz emociju un liels sasprindzinājums. Sākums veiksmīgāks VEF BA Valkā komandai, taču ar laiku iespēlējās arī smiltenieši un izlīdzināja spēli. Reizēm vadībā viena komanda, pēc brīža jau otra. Spēles beigas tomēr parādīja, ka jaunie VEF akadēmijas spēlētāji, spēj nospēlēt pārliecinātāk un apdomīgāk. Rezultātā izcīnot uzvaru ar 63:56.

Līdz ar to skaidrs, ka finālspēlē 4.aprīlī par Cerību kausu cīnīsies VEF BA Valkā pret KK Valgamaa.

Sīkāka informācija Latvijas Basketbola savienības mājas lapā

Vairāk fotogrāfiju basktebola kluba Smiltene facebook lapā


Nākošās spēles 14.martā:

11:00 top! pret Vudlande 1.līgas spēles par 1.-4.v.

12:30 SK Urvaste pret Apse 1.līgas spēles par 1.-4.v.

14:00 99-tie pret Metālu pasaule 2.līgas spēle par 5.-7.v.

Sports