Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Silvas apkārtnē aizvadīts Vidzemes rogainings

Smiltenes novadā, Silvas apkārtnē aizvadīts Vidzemes rogainings, kurā kopumā startēja 43 komandas, izvēloties kādu no sev piemērotākajām distancēm – divu, četru vai sešu stundu.

“Absolūti labāko rezultātu uzrādīja mūsu ziemeļu kaimiņi – komanda “Ilmäraeksimatud” grupā MO6. Viņiem izdevās apmeklēt visus kontrolpunktus četru stundu 48 minūšu un 54 sekunžu laikā un savākt maksimālo punktu skaitu – 218. Otra labākā komanda “Krūšu inspekcija” distancē pavadīja par 18 minūtēm ilgāk. Šajā spēcīgākajā grupā trešajā vietā ar 185 punktiem ierindojās mūsu novada komanda “Vējā ceptie”, kurā startēja Jānis Bormanis un Edgars Lārmanis,” informē OK “Azimuts” pārstāvis Māris Stabiņš.

Panākumi Vidzemes rogainingā arī pārējām komandām, kurās startēja Smiltenes novada un OK “Azimuts” sportisti. XO4 grupā otrajā vietā ar 94 punktiem – komanda “Jenoti”, kurā startēja Ilmārs Brikmanis un Daniela Brikmane. Šajā grupā trešie ar astoņdesmit punktiem – “S-K” jeb Kaspars Abuls un Sintija Levica.

MSV6 grupā pirmajā vietā ar 153 punktiem – komanda “ALMĀRIS” jeb brāļi Aldis un Māris Lapiņi. Tikai nedaudz atpaliekot no uzvarētājiem, 143 punktus un otro vietu ieguva “Privātbūve” ar Vairi Kraukli un Uldi Alksni sastāvā.

WV6 grupā pirmajā vietā – OK “Azimuts” sportistes Dace Ikšele un Līga Ābelniece no Jaunpiebalgas ar komandu “Kā lai šonakt...”. XO6 konkurencē pirmie bija “Superkleperīgs meža skuvums” jeb Aiva un Uldis Kleperi, kuri ar 208 punktiem uzrādīja labāko rezultātu starp jauktajām komandām.

Šīs sacensības daudzas komandas izmantoja treniņam, lai sagatavotos Eiropas čempionātam rogainingā, kas no 22. līdz 23. augustam notiks Tukumā.

Sports