“Silvas ziķeri” apsteidz arī spēcīgāku galvaspilsētas klubu 2

Brīvdienās spraiga cīņa norisinājās Silvā BMX trasē, kur notika divdesmitā Latvijas Nacionālā čempionāta 4. kārta un klubu komandu čempionāts. Komandu čempionātā Valkas rajona sportisti, apsteidzot labu galvaspilsētas klubu, ieguva ceturto vietu.

 

BMX kluba "Silvas ziķeri" valdes priekšsēdētājs un treneris Ģirts Kātiņš ar sacensībām ir apmierināts, jo sacensību dienās labas atsauksmes bija dzirdamas gan no klubu pārstāvjiem, federācijas, gan skatītājiem.

 

 

"Cilvēki bija pozitīvi noskaņoti," atzīst Ģ. Kātiņš.

 

Pašmāju sportistiem veicās labi, jo "Silvas ziķeri" veiksmīgi prata izmantot mājas trases priekšrocības. "Protams, bija sportisti, kuriem šoreiz nepaveicās. Viens no mūsu labākajiem sportistiem izlaida mājas trases sacensības, jo devās uz citām," stāsta "Silvas ziķeru" valdes priekšsēdētājs.

 

Jaunāko dalībnieku konkurencē 7. vietā četrus gadus vecais Jēkabs Bultlers; B - 7 grupā 6. vietā Mārtiņš Butlers, 8. Ernests Cers; B - 8 grupā 17 sportistu konkurencē 2. Arnijs Kuratņiks; B - 9 grupā 2. Elvis Kristiāns Šmulāns; B - 10 grupā 3. Kārlis Brikmanis un 6. Renārs Auga; B - 16 grupā 4. Kristaps Leosks; junioru konkurencē 3. Kristaps Rakštelis; krūzeru konkurencē 1. Kristaps Ozoliņš (Valka), 3. Didzis Auziņš.

 

Stimorol Open sacensībās labākie kluba "Silvas ziķeri" sportisti bija E. Kristiāns Šmulāns (1. vieta) un Kārlis Brikmanis (3. vieta).

 

Klubu komandu čempionātā diemžēl pašmāju sportisti finālā neiekļuva, bet ieguva 4. vietu. "Čempionātā starp komandām notika sīva cīņa. Mums tikai pieci punkti pietrūka, lai iekļūtu labāko vidū. Tomēr izdevās apsteigt arī citus spēcīgus BMX klubus," saka Ģ. Kātiņš.

 

"Silvas ziķeri" 2. un 3. augustā par uzvarām sacentīsies Saldū, kur norisināsies Latvijas Nacionālā čempionāta 5. kārta, bet 9. un 10. augustā Valkā. Pēc tam sportistus sagaida atpūta līdz pat septembrim. Tas saistāms ar Olimpiskajām spēlēm Pekinā.

 

Komentāri 2

Uvis

Ak nē! kas noticis ar virsrakstu? vai tad rīgā ir klubs, un ja arī ir tad "arī spēcīgāks"?? :D un jaa, man kaa videejam latvietim bija gruuti saprast taas vietas.. zeel, santa!

pirms 13 gadiem, 2008.07.23 09:26

jānis

BMX klubs "Favorīts" no Rīgas ir viens no daudzskaitlīgākajiem Latvijā

pirms 13 gadiem, 2008.07.23 16:17

Sports