„Silvas ziķeri” nosmeļ krējumu Lemberga kausā 4

Panākumiem bagāta nedēļas nogale - tā dažos vārdos var raksturot Smiltenes BMX kluba „Silvas ziķeri" sportistu rezultātus Latvijas meistarsacīkstēs un Aivara Lemberga kausa izcīņā Ventspilī. Arī Valkas BMX kluba „Alko" kontā divas medaļas.

 

Viss sākās lietainajā sestdienā, kad Ventspilī risinājās Latvijas BMX meistarsacīkstes, kurās meistartitulu skaistos braucienos izcīnīja Smiltenes kluba sportisti Sandra Aleksejeva un Jānis Ērglis. Pārējie „ziķeri" bija labāko trijniekā un tuvu tam.

 

 

Pretendents meistartitulam bija arī valcēnietis Kristaps Ozoliņš. Tikai savas kļūdas pēc viņš palika otrais. Nepaveicās arī „Alko" sportistam Arnijam Kuratņikam. „Saka jau, ka no savām kļūdām mācās, bet šoreiz Arnijs tā neizdarīja. Otrā diena izrādījās veiksmīgāka," stāsta „Alko" kluba treneris K. Ozoliņš.

 

Patiesi, īpaši veiksmīga izrādījās svētdiena gan Lemberga kausa individuālajos braucienos, gan komandu ieskaitē. „Silvas ziķeru" valdes priekšsēdētājs treneris Ģirts Kātiņš neslēpj sajūsmu, ka vairākums kluba braucēju uzvarēja - B9 Elvis Kristiāns Šmulāns, Krūzeros Kristaps Leosks, Junioros Sandra Aleksejeva, B8 Krists Dundars, B14 Jānis Ērglis, B15 - 16 Kristaps Leosks.

 

 

Savukārt B11 grupā 2. vieta Kārlim Brikmanim, 3. B9 A. Kuratņikam un B6 4. Ronalds Kalniņš. B9 5. pozīciju ieņēma Eduards Veiss, Junioros 6. Kristaps Rakštelis, Elitē 6. K. Ozoliņš. Šogad viņš Elitē startēja pirmo reizi. Parasti Kristaps manāms M19+ klasē.

 

Uzvaru prieku smilteniešiem dubultoja 2. vieta komandu ieskaitē svētdien. Nolikums bija par labu skaitliski kuplākām komandām, jo komandā no katras grupas braucējiem ņem vērā divi labākie rezultāti.

 

 

"Ar Ventspili nevarējām konkurēt, jo viņi bija tuvu pie 40 braucējiem. Bet mēs astoņi dalībnieki ielikām un bijām otrie. Izcīnījām skaistu kausu un Aivara Lemberga rokas spiedienu. Riktīgi forši, sen mums tā nav bijis," priecājas Ģ. Kātiņš.

 

Komentāri 4

Sports