“Silvas ziķeriem” sapņi un mērķi vēl augstāki 5

Pagājušās nedēļas nogalē BMX klubu vadītāju, treneru, sportistu un viņu ģimeņu ceļi veda uz Ventspili. Tur norisinājās BMX 2008. gada sezonas noslēguma balle, kurā sumināja labākos sportistus un klubus. Viņu vidū bija arī "Silvas ziķeri".

 

Sezonas noslēguma pasākumā Latvijas Republikas riteņbraukšanas federācijas kausu par iegūto 5. vietu Latvijas Nacionālā klubu komandu čempionātā saņēma klubs "Silvas ziķeri".

 

 

Kluba valdes priekšsēdētājs un treneris Ģirts Kātiņš pastāstīja, ka kausus saņēmuši arī labākie kluba sportisti: Elvis Kristiāns Šmulāns, Kristaps Leoskis, Kristaps Rakšelis un Kārlis Brikmanis.

 

 

2008. gada sezonā lielākais panākums "Silvas ziķeros" ir Jānim Ērglim. Viņš Latvijas Nacionālajā čempionātā BMX izcīnīja B13 grupas čempiona titulu. J. Ērglis saņēma arī īpašu balvu no sava trenera Ģ. Kātiņa - olimpiskā čempiona Māra Štromberga brilles ar viņa autogrāfu. Šīs brilles olimpietim esot bijušas arī Pekinā.

 

"Silvas ziķeru" trenerim šādi pasākumi patīk, jo tajos var uzzināt BMX jaunumus no Eiropas un pasaules. Vērtīgas un auglīgas diskusijas ir ar riteņbraukšanas federācijas starptautiskajiem pārstāvjiem un mūsu pašu Elites braucējiem.

 

 

"Pasaulē BMX kļūst arvien dinamiskāks, arī mums uz to jātiecas. Mēģināsim pilnveidot BMX trases, vairākas tiks pārbūvētas. Iespējams, uzlabojumi būs arī mūsu trasē," saka Ģ. Kātiņš.

 

Smilteniešiem sapņi un mērķi BMX ir vēl augstāki. Ja būs pietiekami līdzekļi, treneris ar J. Ērgli dosies uz BMX Eiropas čempionāta posmiem, lai gūtu pieredzi starptautiskajā apritē. Iespējams, viņiem pievienosies vēl kāds "Silvas ziķeru" sportists.

 

Komentāri 5

beļaš

kas tas puspuisis kreisā pusē? Pussportists? :D

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 15:36

roliks

Puspuisis ir Sinkas prof. fotograva kartejais meistar darbs.

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 17:31

Sports