Skolēni sacenšas Kārķos 1

Kārķu sporta namā notika Valkas novada atklātās sacensības tautas bumbā un netradicionālajās stafetēs, kurās piedalījās piecu skolu sešas komandas.

Tautas bumbā piedalījās 1998. gadā dzimušie un jaunāki, bet netradicionālajās stafetēs 1997. - 2001. gadā dzimušās piecas meitenes un pieci zēni. Abas disciplīnas vērtēja kopā.

Uzvarētāju laurus plūca halles saimnieki - Kārķu pamatskolas komanda, otrā Valkas pamatskolas I komanda, bet trešie - Strenču novada vidusskolas komanda. Vēl piedalījās Valkas pamatskolas II komanda, Ērģemes un Trikātas pamatskolas komanda.

"Sacensības bija ļoti emocionālas un spraigas. Jo īpaši tas izpaudās stafetēs," stāsta Kārķu pamatskolas sporta skolotājs Kārlis Pētersons. Stafetes sākās ar skriešanu, pēc tam notika bumbas mešana atmuguriski, stafete ar florbola elementiem, volejbola bumbas nešana uz badmintona raketes ar vienu roku un lēkšana maisā. Stafetēs uzvarēja valcēnieši, bet tautas bumbā kārķēnieši.

Valkas novada bērnu - jaunatnes sporta skolas direktore Mudīte Gerke pateicas skolām par atsaucību un Kārķu pamatskolas saimei par viesmīlīgu uzņemšanu. Pirmo trīs vietu ieguvējiem viņa pasniedza medaļas un diplomus.

Komentāri 1

RUDĪTE

Vislabākais fizkultūras skolotājs. Lai Jums veicās vēl 29 un vairāk radošus darba gadus .

pirms 10 gadiem, 2011.02.02 21:07

Sports