Skolēni vienojas sporta pasākumā 3

Valkas stadionā šodien turpinās Olimpiskās dienas pasākumi, un tajos piedalās ne tikai visas novada skolas, bet arī viesi no Valgas ģimnāzijas.

Pavisam atklāšanas parādē piedalījās vairāki simti skolēnu, kurus atbalstīja ne tikai skolu administrācijas pārstāvji un sporta skolotāji, bet arī citu mācību priekšmetu skolotāji. Pēc kopējas vingrošanas visi devās uz sacensību sektoriem.

Skolēni spēlēja futbolu, florbolu, skrēja stafetes, meta šautriņas un šāva. Vēl notika sporta jautājumu un zīmējumu konkurss. Skolēni ir noskaņoti sportiski, un godam aizstāv savas skolas un komandas godu. Komandu dalībnieki saņems SOK un LOK prezidentu parakstītu sertifikātu, izcīnītās medaļas un citas balvas.

Atklāšanas parādē visus uzrunāja profesionālais riteņbraucējs Gatis Smukulis.

Plašāku informāciju par notikumu lasiet otrdienas "Ziemeļlatvijā".

 

Komentāri 3

smilteniete

Valkā - Olimpiskā diena, Strenčoss arī, bet Smiltenē? Lūdzu arī Smiltenē nākamgad organizējiet šādu pasākumu, tas ir pašvaldības uzdevums!

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 15:08

Apkopēja

Smiltenē, ja kāds no malas nenoorganizēs, tad skolotāji paši jau nu neiedomāsies skolā uztaisīt vingrošanu. Laikam nākamgad būs man ar slotu jāliek vingrot bērniem un skolotājiem.

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 21:07

neLOKists

Kas tā par Olimpisko dienu. Murgs kaut kāds. Jāsporto ir sistemātiski visu laiku un Smiltenē tādu iespēju ir. Nevajag gaidīt, ka kāds liks sportot, bet pašam iet vingrot, skriet, spēlēt futbolu u.c. Olimpiskai komitejai vajaga atmazgāt naudu un tā atrod dažādus muļķus, kas kolektīvi pavingro.

pirms 9 gadiem, 2011.10.04 10:04

Sports