Skolēnu meistarība galda tenisā palielinās 2

Šodien, 23. novembrī, galda tenisa sacensību „Maģiskā bumbiņa" pēdējo rudens posmu Smiltenē aizvadīja skolēni un studenti. Beidzot noskaidroti šīs sezonas labākie sportisti jauniešu un iesācēju grupā. Pārsteigumi netrūka.

 

Sacensību tiesnesis Uldis Sūna informē, ka „Maģiskās bumbiņas" rudens sezonas pēdējā kārtā veiksmīgākie jauniešu grupā ir - Ivars Ādamsons, Ivo Petrovs un Roberts Jakovičs. Iesācēju grupā 1. vietā Liena Krūmiņa, 2. Reinis Putrālis, 3. Marta Mauriņa.

 

Rezultāti dubultspēlēs: 1. I. Ādamsons kopā ar Ēriku Dingu, 2. R. Jakovičs kopā ar M. Mauriņu, 3. Dainis Augstkalns kopā ar Danielu Vasiļjevu.

 

„Maģiskās bumbiņas" labāko tenisistu sešiniekā starp jauniešiem meistarīgākais ir I. Ādamsons, seko 2. D. Zariņš, 3. R. Jakovičs, 4. D. Augstkalns, 5. Rūdis Dauksts un 6. Mairis Kopeika. Iesācējiem kopvērtējumā 1. vietā L. Krūmiņa, 2. R. Putrālis, 3. M. Mauriņa, 4. D. Vasiļjeva, 5. Ē. Dinga un 6. Elīna Juhņeviča.

 

Iesācēju grupas galda tenisiste Daniela Vasiļjeva secina, ka viņai sacensībās veicās labi. „Eju tik uz priekšu, un mana meistarība palielinās. Konkurentes ir tikai Liene un Marta, pārējās nešķiet tik spēcīgas, lai uzvarētu mani," pārliecināta pusaudze.

 

Ar „Maģiskās bumbiņas" rudens sezonas noslēgumu skolēnu sacensības gan nebeidzas, jo jau 13. decembrī notiks Smiltenes pilsētas čempionāts galda tenisā jauniešiem.

 

 

Čempionāta norises vieta būs Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas zāle. Sākums pulksten 10.00.

Komentāri 2

tilde

klau! meistariiba palielinaas.. varbuut pieaug

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 09:43

gramatika

pieaug tikai zaķim ļipa, pārējais palielinās :)

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 10:35

Sports