Skolu komandas aicina pieteikties maratonam

17. maijā Rīgas ielās norisināsies Nordea Rīgas maratons, kas kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem tautas sporta pasākumiem Latvijā.

Maratona oficiālais partneris "Hanzas maiznīca" šogad dos iespēju bērniem un jauniešiem no novadu pilsētām un rajoniem piedalīties šajos skriešanas svētkos. "Maratona organizatoru mērķis ir piesaistīt skrējienam 10000 dalībnieku. "Hanzas maiznīca" vēlas, lai starp šiem tūkstošiem būtu arī skolēnu komandas no dažādām Latvijas vietām, un apmaksās dalību maratonā piecām skolu komandām no Rīgas, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Latgales, kuras tiks izvēlētas skolu komandu konkursā. Nokļūšanai Rīgā organizatori komandām nodrošinās transportu," informē projektu vadītāja Ieva Lasmane.

 

Līdz 27. aprīlim Hanzas maiznīcas interneta mājas lapā www.hm.lv notiks skolu komandu atlase. Katrā komandā, kas pieteiksies šai atlasē, ir jābūt vismaz četriem skolēniem. Lai nopelnītu iespēju piedalīties Nordea Rīgas maratonā, skolu komandām būs jāveic četri uzdevumi: jāapraksta savas skolas sporta tradīcijas un lielākie sporta pasākumi, jāizdomā savas komandas sauklis, pareizi jāatbild uz testa jautājumiem par Nordea Rīgas maratonu un "Hanzas maiznīcu", kā arī jāatsūta video vai fotoreportāža par to, kā skolēni ikdienā sporto.

 

 

 Komandu sagatavotos uzdevumus vērtēs Hanzas maiznīcas mārketinga nodaļas darbinieki un oficiālie Nordea Rīgas maratona vēstnieki Edgars Šneps un Elita Patmalniece. Skolu komandas, kuras Hanzas maiznīca vedīs uz maratonu, tiks paziņotas 5. maijā.

Sports