"Skorpions" pēdējās sekundēs panāk izlīdzinājumu, tomēr piekāpjas bullīšos 2

Ceturtdienas vakarā Valmierā tika aizvadīta jaunās Vidzemes atklātā hokeja čempionāta sezonas spēle pirmās līgas komandām, kurā "Skorpions" ar rezultātu 3:4 pēc spēles soda metienu sērijā piekāpās "Vijciemam".

SPORTS Smiltenē jau vēstīja. ka sākusies jaunā sezona Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā. Šogad turnīrā piedalās 17 komandas, kas ir sadalītas divās līgās. Ceturtdienas vakarā savu pirmo spēli aizvadīja 1. līgas komandas, kad laukumā tikās Smiltenes novada komanda "Skorpions" un "Vijciems". Spēle solījās būt interesanta, jo abu vienību tikšanās jau iepriekšējā sezonā bija principiālas.

Spēles pirmais periods iesākās ar lielu vijciemiešu pārsvaru, jo spēle galvenokārt noritēja pie Jāņa Leiša sargātajiem vārtiem. Perioda pirmajā pusē "Vijciemam" izdevās atkāt spēles rezultātu, kad pēc veiksmīgas izspēles vārtus guva Jānis Kalniņš. Perioda turpinājumā spēle kļuva asāka, kas ļāva "Skorpiona" izlīdzināt tās gaitu. Tomēr vienā no saviem uzbrukumiem vijciemiešiem izdevās dubultot savu pārsvaru, kad ar precīzu metienu izcēlās Artis Krastiņš. Nedaudz vēlāk sekmīgs uzbrukums padevās smilteniešiem, kad pēc veiksmīgas saspēles pretinieku zonā, vārtus guva pieredzējušais uzbrucējs Raivis Suksis.

Otrā trešdaļa iesākās līdzīga cīņā. Abām komandām bija labas iespēju gūt vārtus, tomēr pietrūka veiksmīgs uzbrukuma noslēgums. Perioda vidū viens vārtu priekšā tika atstāts pirmo vātu guvējs Kalniņš, kurš savu iespēja nepalaida garām, panākdams 3:1. Turpinājumā abas komandas vairākkārt spēlēja mazākumā, tomēr rezultāts nemainījās.

Trešā perioda sākumā vairāk turpināja uzbrukt "Vijciems", tomēr "Skorpiona" hokejistiem padevās vairāki bīstami pretuzbrukumi. Tuvojoties savai pamatlaika beigām, spēle kļuva vēl daudz asāka un brīžiem pat rupja. Tas par labu nācu nāca Smiltenes novada komandai. Vienā no uzbrukumiem, pēc skaistas izspēles, vārtus "Skorpiona" labā guva Ainārs Zoltners.

Trešdaļas pēdējās divas minūtes aizritēja ļoti saspringti, jo īsā laikā divus noraidījumus nopelnīja vijciemieši, kas radīja labas iespējas smilteniešiem panākt izlīdzinājumu. Lai arī Vijciema komanda veiksmīgi aizsargājās, tomēr deviņas sekundes pirms pamatlaika beigām "Skorpionam" izdevās panākt izlīdzinājumu, kas nozīmēja, ka uzvarētāja noskaidrošanai būs nepieciešami pēc spēles soda metieni. Tajos nedaudz veiksmīgāki izrādījās "Vijciema" hokejisti, izcīnot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 4:3.

Sestdien pulksten 13.30 savu sezonas pirmo spēli aizvadīs HK "Smiltene 09", kas sacentīsies ar pērnā gada čempioniem "Sedu". Piedāvājam Vidzemes atklātā hokeja čempionāta kalendāru līdz 1. oktobrim.

DatumsLaiksKomanda-KomandaRezultāts20.09pl.19:30Ciedra A-Bykolat6:0 pl.21:05Raunas bruģakmens-Stingers5:122.09pl.19:30Skorpions-Vijciems3:4 p.m. pl.21:05Tex-Color-SCO Centrs7:324.09pl.12:00VEC-SLO-Ledus vilki  pl.13:35Seda-HK Smiltene'09 27.09pl.19:30Livonija-Ciedra A  pl.21:05Stingers-Tex-Color 29.09pl.19:30Vijciems-Cēsis  pl.21:05Ledus vilki-Raunas bruģakmens 01.10pl.12:00Bykolat-VEC-SLO  pl.13:35Skorpions-HK Smiltene'09  pl.16:25Inflekss-Smiltenes vanagi  pl.18:00Seda-Pečori Izmantotie resursi: vocsports.lv