Skrējējus aicina “top!” ielu stafetes Smiltenē 1

Vēl līdz 29. aprīlim skolēnu un pieaugušo komandas var pieteikties tradicionālajām "top!" ielu stafetēm, kas 1. maijā notiks Smiltenē.

Sacensību direktors, Smiltenes sporta centra priekšsēdētājs Guntars Markss aicina piedalīties ikvienu Vidzemes novada mācību iestādi. Dalībniekus pasākumā gaida sportiski emocionāla gaisotne, azartisks skrējiens un garšīgas balvas.

Arī šogad neiztrūks "top!" jautrās stafetes pieaugušo komandām, kurās var startēt, sākot no 18 gadu vecuma. Jaunums ir tas, ka pirmsskolas vecuma bērni šoreiz startēs trijās vecuma grupās: 0 (līdz piecu gadu vecumam); 0 + (5 un 6 gadus veci bērni); 0 ++ (septiņus gadus veci bērni un 1. klases skolēni).Pasākumā būs iespēja vērot Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības sportistu paraugdemonstrējumus, kā arī piedalīties konkursos. Vienu no tiem piedāvās "Ziemeļlatvija", solot pārsteiguma balvas.

Pirmsskolas vecuma bērnu skrējiens startēs pulksten 11. Stafešu skrējieni skolēniem un pieaugušajiem sāksies pulksten 11.30, bet Jautrās stafetes - pulksten 13.20. Skolēnu komandā jābūt trijiem zēniem un trijām meitenēm, bet Jautrajās stafetēs - divām sievietēm un diviem vīriešiem, informē G. Markss. Viņš cer, ka šogad novada iestāžu un uzņēmumu kolektīvi un organizācijas vēl aktīvāk nolems pasportot jautrā gaisotnē.

Pirmo triju vietu ieguvēji ielu stafetēs katrā vecuma grupā saņems "top!" un sacensību atbalstītāju balvas. Dāvanas tiks visiem stafešu dalībniekiem. Katrā vecuma grupā piedevām izlozēs vienu dāvanu karti visai komandai bezmaksas boulinga apmeklējumam.

"top!" ielu stafetēm jāpiesakās Smiltenes sporta centrā vai Smiltenes sporta skolā (tālruņi 26460704 vai 64774864).

Komentāri 1

Sports