Slēpo sporta veterāni

Tikai ar trešo mēģinājumu 17. februārī Madonā izdevās sarīkot Latvijas sporta veterānu (senioru) savienības 45. sporta spēļu sacensības distanču slēpošanā. Šoreiz Smeceres silā sniega bija gana daudz.

Pavisam mačos piedalījās 16 komandas ar 134 dalībniekiem. Gan sacensību, gan apbalvošanas laikā nelija.Valkas rajona slēpotāji ar 79 punktiem ieņēma 10. vietu. "Šogad pirmo reizi notika 4x2 kilometru stafetes slēpojums," informē Valkas komandas vadītājs Maksis Stepītis. Komandā startēja Gunta Dudele, Andrejs Iļjenko, Aija Lāce un Aivars Krastiņš. Šis četrinieks ieguva 10. vietu. Individuāli vislabākie panākumi ir G. Dudelei un Ilmāram Zaļajam. Grupā S 45+ Gunta izcīnīja 2. vietu, zaudējot tikai bijušajai olimpietei Ivetai Kravalei. Arī Ilmārs grupā V 65+ izcīnīja otro vietu. Trešo vietu V 45+ grupā ieguva A. Krastiņš. Vēl Valkas rajona komandā startēja Ilga Zvejniece, Agris Knope, Aivars Grinbergs un Vladimirs Makutenens. Komandu vērtējumā ieskaitīja sešus labākos individuālos un stafetes rezultātus.Šoreiz ar iegūtajiem 102 punktiem uzvarēja Daugavpils komanda, kurā slēpoja tādas slavenības kā Oļegs Maļuhins un Anatolijs Ļevša. Tikai par punktu mazāk ieguva Gulbenes 1. komanda, bet trešajā vietā ierindojās Madonas 1. komanda.