Slēpos Valkas pagastā ģenerāļa Radziņa trasē 1

Svētdien, 6. februārī, pulksten 12.00 slēpošanas trasē netālu no ģenerāļa Pētera Radziņa dzimtajām mājām un piemiņas akmens sāksies Valkas novada domes rīkotās gada lielākās sacensības distanču slēpošanā.

Uz tām parasti ierodas ne tikai novada slēpotāji, bet arī tālāku ceļu veikuši sportisti. Kā informē domes sporta speciāliste Nadežda Blūma, sacensības svētdien notiek tāpēc, ka dienu iepriekš vairāki slēpotāji dosies uz ļoti vērienīgu tradicionālu maratonu "Apkārt Alaukstam".

Dalībnieku reģistrācija Radziņa trasē notiks sacensību dienā no pulksten 11.00 starta vietā. Sacensību programmā - distanču slēpošana brīvā stilā. Sacensības organizē un vada Valkas novada dome sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem.

Tās notiks, ja gaisa temperatūra nebūs zemāka par - 15 grādiem C. Uz sacensībām ir aicināts ikviens aktīvās atpūtas cienītājs, un viņš var piedalīties savam vecumam atbilstošā grupā. Valkas novada iedzīvotājiem piedalīšanās sacensībās ir bez maksas. Uzvarētājus kā allaž katrā vecuma grupā apbalvos ar diplomiem, medaļām un balvām.

Lai nokļūtu sacensību vietā, ir jābrauc pa ceļu Valka - Ērģeme līdz autobusa pieturai "Roņi". Pie norādes "Ģenerāļa P. Radziņa piemiņas vieta" ir jāgriežas pa labi, pēc apmēram 100 metriem ir jāgriežas pa kreisi un tad, šķērsojot mājas pagalmu, nokļūsim pie slēpošanas trases. Ikviens laipni gaidīts!

Komentāri 1

slēpmanis

Valkas novada domes rīkotās gada lielākās sacensības distanču slēpošanā? Vai tad ir vēl kādi mači bijuši novadā?

pirms 10 gadiem, 2011.01.28 15:02

Sports