Slēpošana: Mājup ar četrām medaļām

Sestdien Madonā Smeceres sila slēpošanas un biatlona sporta bāzē notika Latvijas sporta veterānu savienības 46. sporta spēļu finālsacensības distanču slēpošanā.

Valkas rajona komandas dalībnieki mājup devās ar četrām medaļām un izcīnītu 6. vietu 20 komandu konkurencē. Aiz Valkas rajona palika Ogres, Aizkraukles, Rēzeknes, Rīgas, Talsu un citu rajonu komandas.

Komandas cīņā Valkas rajona sportisti (Vladimirs Makutenens, Vita Cīrule, Aija Lāce un Andrejs Iļjenko) arī izcīnīja 6. vietu.

Individuālajā vērtējumā grupā S55+ sudraba medaļu nopelnīja Aija Lāce. Savukārt S40+ grupā tāda paša kaluma medaļa Vitai Cīrulei. Nedaudz sliktāk (6. vieta) Lijai Krūkliņai.Grupā V60+ sudraba medaļa Andrim Dainim, bet V65+ grupā bronzu izcīnīja Ilmārs Zaļais.

Punktus kopvērtējumam deva arī Aivars Krastiņš, Aigars Savickis, Juris Bērziņš, Agris Knope, Vladimirs Makutenens un Andrejs Iļjenko.