Smiltenē aizvadīts sacensību - kausa izcīņa volejbolā "Piena spēks" - pirmais posms

Otrdien Smiltenes sporta hallē notika “Piena spēka” kausa izcīņas I posms. Tas ir pēc viena gada pārtraukuma Latvijas volejbola federācijai atjaunots turnīrs, kas kādreiz saucās “Lāses” kausa izcīņa. Smiltenes posmā piedalījās Smiltenes novada un Apes novada skola.  Kopumā bija 5 zēnu komandas un 3 meiteņu. Katra komanda izspēlēja ar katru. Spēle ilga līdz viena no komandām izcīnīja uzvaras 2 setos.  

Meitenēm ļoti labi spēlēja Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas komanda, gūstot uzvaras abās spēlēs, nezaudējot nevienu setu, un  pelnīti izcīnot pirmo vietu un tiesības piedalīties LIELAJĀ FINĀLĀ Rīgā 2020.gada 4.aprīlī Skonto hallē. Nedaudz sīvāku pretošanos izrādīja Grundzāles meiteņu komanda, taču arī grundzālietes nespēja Apes komandu pārspēt nevienā setā. Grundzāles meiteņu komanda uzvarēja smiltenietes un ieguva 2.vietu.

Zēniem pārliecinoši labākie bija Smiltenes pirmās komandas spēlētāji, kuri arī nezaudēja nevienā setā un ieguva 1.vietu un tiesības startēt LIELAJĀ FINĀLĀ. Apes vidusskolas zēni vienā setā gan sīvi pretojās smilteniešiem, taču nācās piekāpties ar 15:17. Samērā līdzīga spēle izvērtās arī starp Apes vidusskolas un Grundzāles pamatskolas komandām, tomēr pārāki ar 2: 0 bija zēni no Apes novada. Līdz ar to zēnu komandām 2.vietu ieņēma Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas komanda, 3.vietu Grundzāles pamatskolas komanda, 4.vietu Variņu pamatskola un 5.vietu Smiltenes vidusskolas otrā komanda.

Bija patīkami, ka galvenie turnīra sponsori “Smiltenes piens” jau spēļu I posmā bija sarūpējis balviņas – 1.vietai smūtijus, 2.vietai biezpiena desertus, 3.vietai “Piena spēka” dzērienus.  Paldies viņiem par to! Un PALDIES skolotājiem par komandu sagatavošanu!

Vairāk fotogrāfiju Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas facebook lapā. 


"Piena spēka"

18. KAUSA IZCĪŅA VISPĀRIZGLĪTOJOŠO SKOLU KOMANDĀM VOLEJBOLĀ

1.POSMS

Smiltenes novads

2020.gada 25.februāris

20200226-0855-rezultati-sacensiibas-smil


Sports