“Smiltene/BJSS” atklāj rezultātu, tomēr piedzīvo zaudējumu

Kārtējo zaudējumu Latvijas futbola čempionāta “Optibet Nākotnes līgas” spēlē sestdien piedzīvoja “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 1:3 (1:2) piekāpās “Dinamo Rīga” vienībai.

Pirmie vārtus guva smiltenieši, kad rezultatīvs sitiens spēles 28.minūtē padevās Ričardam Rullim, tomēr vēl pirms spēles pārtraukuma rīdzinieki guva divus vārtus – 41. un 43.minūtē, izvirzoties vadībā ar 2:1.

Otrajā puslaikā spēles rezultāts ilgu laiku saglabājās nemainīgs, tomēr smilteniešu cerības kaut uz vienu punktu tika iznīcinātas spēles 76.minūtē, kad “Dinamo” guva savus trešos vārtus.

Smiltenes futbolistiem šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas, pēdējo uzvaru FK “Smiltene/BJSS” izcīnīja 24.jūlijā, kad viesos ar 2:1 pārspēja “Grobiņas SC”.

Pēc septiņām spēlēm Smiltenes komanda ar septiņiem punktiem turnīra tabulā noslīdējusi uz septīto vietu desmit komandu konkurencē, tomēr var noslīdēt vēl zemāk, jo savu septītās kārtas spēli vēl nav aizvadījuši Grobiņas futbolisti, kas ieņem astoto vietu un kam ir tikpat punktu, cik smilteniešiem.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 5.septembrī, kad ciemosies pie SK “Super Nova”, kas pēc sešām aizvadītām spēlēm ar deviņiem punktiem ir piektie.

Sports