Smiltenē būs čempionāts pludmales volejbolā 2

Svētdien, 17. jūlijā, Smiltenē notiks atklātā amatieru čempionāta pludmales volejbolā vīriešiem "Beach Ball 2011" septītais posms. Tajā norisināsies cīņa par iekļūšanu finālā, kas gaidāms 27. augustā Rīgā.

Sacensības norisināsies pludmales volejbola laukumos pie Tepera ezera.

Čempionāts tiek organizēts 15 posmos visā Latvijā, tādējādi sniedzot iespēju uzspēlēt volejbolu un iekļūt finālā pēc iespējas lielākam skaitam pludmales volejbola cienītāju, informē Indra Svīķe, SIA "MZ Sports" sabiedrisko attiecību speciāliste.

Finālā sev vietu nodrošina katra posma divas labākās komandas. Līdz ar to par galveno balvu (500 latiem) un dažādām čempionāta atbalstītāju sarūpētām balvām cīnīsies 30 komandu. Šajā posmā uzvarētāji iegūs biļetes uz mūzikas festivālu "Pīlādzis", kas notiks 29. un 30. jūlijā Stelpē un kur uzstāsies vairāk nekā 50 izpildītāju.

Posmos piedalīties var ikviens pludmales volejbola entuziasts, kas posma norises laikā neatrodas reitingu pirmajās 60 vietās.

"Beach Ball 2011" laikā notiks arī dažādas skatītājiem paredzētas aktivitātes ar pārsteiguma balvām.

Čempionāta Smiltenes posmam iespējams reģistrēties gan elektroniski līdz 15. jūlijam pulksten 12, gan posma norises vietā (tas būs dārgāk). Vairāk informācijas par sacensību norises vietām un reģistrāciju var uzzināt mājas lapā www.beachball.lv.

"Ja būs spēka pēc sestdienas, kad notiks Smiltenes novada čempionāts smilšu volejbolā, tad piedalīšos "Beach Ball" posmā kopā ar Armandu Briedi. Ja spēka nepietiks, nespēlēsim," saka volejbolists launkalnietis Jānis Cīrulis. Viņš piebilst, ka Latvijā notiek daudz dažādu turnīru smilšu volejbolā un visos startēt nesanāk.

Komentāri 2

vispār kadas citas sporta aktivitates būs,nekur nekas nau rakstiits?????????strītbols,minifudbols????????

pirms 9 gadiem, 2011.07.12 13:52

Sports