Smiltenē čempionu medaļas izcīna “Branti” 9

Noslēdzies Smiltenes pilsētas čempionāts telpu futbolā otrajā līgā. Uzvarētāju medaļas izcīnīja komanda "Branti", kas nākamajā sezonā cer spēlēt pirmajā līgā.

 

Kopvērtējumā otro vietu izcīnīja komanda "APS" no Rīgas, trešo - "Valmiera 2". Pārējās komandas (visas - no Smiltenes) ierindojās šādā vietu secībā: 4. "Smiltene 1", 5. "Kāsis", 6. "Smiltene 2", 7. "X - Team", 8. "Centra vidusskola".

 

Par rezultatīvāko spēlētāju atzīts Jānis Sīmanis no komandas "Branti". Viņš guva 19 vārtus.Čempionāts notika trīs kārtās. Komandas "Branti" futbolists Oskars Šaicāns stāsta, ka pirmo trīs vietu sadalījumu kopvērtējumā noteica sacensību pēdējā kārta, kas notika svētdien Smiltenes sporta hallē.

 

 

Finālspēlē sacentās komandas "Branti" un "Smiltene 1". Uzvarēja brantēnieši ar rezultātu 2:0. "Šodien mums bija visas uzvaras un tikai viens neizšķirts ar Valmieru," svētdien stāstīja O. Šaicāns.

 

Pārējās komandas izcīnīja šādas vietas: 2. "Smiltene 1", 3. "APS", 4. "Valmiera 2", 5. "Smiltene 2", 6. "Centra vidusskola", 7. "Kāsis", 8. "X - Team".

 

Tagad telpu futbola sezona Smiltenē ir noslēgusies. Smiltenes futbola kluba "Abuls" prezidents Uldis Rudzītis organizatoru vārdā pateicas visiem pirmās un otrās līgas čempionāta atbalstītājiem, tiesnešiem par viņu grūto darbu, Smiltenes sporta halles personālam un līdzjutējiem.

 

"Čempionāts telpu futbolā šogad izdevās ļoti interesants abās līgās. Ceram, ka nākamajā sezonā izdosies tikt sporta hallē vēl papildu vairākas dienas un sarīkot turnīru arī C grupā. Komandu interese ir," saka U. Rudzītis.

 

Smiltenes čempionātu telpu futbolā organizēja FK "Abuls" sadarbībā ar Smiltenes sporta centru un Smiltenes pilsētas domi.

Komentāri 9

chempinsh

Jaa, tas tiesa, salidzinat limenjus nevar, bet tas ari nav jadara, jo vinji jau ta nespele un netrenejas....

pirms 12 gadiem, 2009.03.04 17:48

:)

Malači visi,kas spēlēja.Bet par sadalījumu līgās atbilstoši komandu līmeņiem gan jāpadomā .Galu galā jau arī tagad 2.līgas pirmajā kārtā ārpus konkursa spēlējošie BJSS/Abuls-2 jaunieši visās spēlēs uzvarēja diezgan viegli,.Varbūt drīzāk jāveido arī C jeb 3.līga?

pirms 12 gadiem, 2009.03.04 18:14

xxx

2 līga uzvarēta pārliecinoši..., nākamajā gadā uz 1. līgu ! Un nekādas atrunas, lūdzu ! Tajā 3. līgā varat savu BJSS U-12 likt un tml. komandas ! ;)

pirms 12 gadiem, 2009.03.09 19:35

aaksts

Sorry cits cilveek...
Bjjs 2 pirmajā kārtā uzvilka brantus ar 2:0! turklāt būdami 4 cilvēku sastāvā kuri nebūt nebija no tiem labākajiem kas spēlē pirmajā līgā, kur diemžēl bjss 2 klājās ļoti grūti!
Tākā nevajag te zīlēt! Kad nākamgad viņi tur tiks tad ar redzēs kā dabūs iekšā, ja vien nebūs pieaicinājuši vairākus labu spēlētājus!

pirms 12 gadiem, 2009.03.15 00:14

cits cilveks

Nu ja dabus iekshas paliks pedejie tad lai spele akal pirmaja ligaa....

pirms 12 gadiem, 2009.03.16 12:12

Sports