Smiltenē godina labākos orientieristus

Piektdien Smiltenes novada domes zālē tikās labākie orientēšanās sacensību "Azimuts" dalībnieki bērnu un jauniešu grupās. Viņi tika cildināti par augstiem panākumiem pašmāju un starptautiskās sacensībās.

 

"Paldies par uzticību "Azimutā"! Paldies, ka izturējāt sacensību sezonu un atnācāt uz šā gada pēdējo "Azimuta" pasākumu balvu saņemšanai!" uzrunājot Smiltenes novada labākos orientieristus, teica OK "Azimuts" vadītājs Aldis Lapiņš.

Viņš uzteica tos dalībniekus, kuri piedalījušies visās 16 "Azimuta" kārtās. Viņi visi - Elīna Skopāne, Ilgvars Caune, Matīss Slikšjānis, Vents Lupkins, Artūrs Gulbis un Niks Ramanis - saņēma krūzītes ar savu vārdu.

 

"Šo balvu varējām pasniegt, pateicoties sponsoriem "Reklāmas darbnīca". Tādas pašas krūzītes saņem tie, kuriem nedaudz pietrūka, lai būtu piedalījušies visās kārtās, - Edgars Spirido, Jānis un Valdemārs Nulles. Arī cītīgākie pieaugušie saņems krūzītes," saka A. Lapiņš.

Par šīs sezonas labāko jauno orientieristu tika atzīts Jānis Nulle, bet par aktīvākajām ģimenēm šajā sporta veidā - Cīruļu, Nuļļu, Skopānu un Dudeļu.

Sports