Smiltenē godina par labiem sasniegumiem sportā 6

Smiltenes sporta sezonas gada noslēguma pasākumā vienkopus pulcējās sporta dzīves organizatori, treneri, klubu pārstāvji, atbalstītāji un 2008. gada labākie Smiltenes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Šogad tehniskajā sporta veidā laurus plūca autosportists Jānis Aleksejevs.

Fotoreportāžu skatīt šeit! 

 

Smiltenes sporta dzīves rosinātājs un pasākuma organizators Guntars Markss pauda gandarījumu, ka mazpilsētas sportisti pilsētas vārdu iznes ne vien Latvijā, bet arī pasaulē. Pagājušais gads sportistiem bijis panākumiem bagāts.

 

 

Tāpēc treneri neskopojās ar labiem vārdiem par savu audzēkņu panākumiem. BMX kluba "Silvas ziķeri" valdes priekšsēdētājs treneris Ģirts Kātiņš klātesošajiem nebaidījās teikt, ka viņa skolnieks Jānis Ērglis ir nākamais Māris Štrombergs.

 

Smiltenes sporta centra vadītājs Guntars Markss teic, ka šogad godināti tie Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, kurus izvēlējušies viņu treneri. Bet nominācijā tehniskais sporta veids - izvirzīts autosports.

 

 

Labāko Smiltenes sportistu vidū šogad ir volejboliste Zane Cera, vieglatlēte Līna Mūze, autosportists Jānis Aleksejevs, basketbolists Matīss Mežulis, BMX braucējs Jānis Ērglis un futbolists Jānis Rubenis.

 

"Silvas ziķeru" valdes priekšsēdētājs uzskata, ka šādi pasākumi noteikti ir vajadzīgi. "Tās ir diskusijas, pieredzes apmaiņa, bet būtiskākais no mūsu puses ir sniegt atzinību sportistiem, celt viņu sasniegumus saulītē. Tikai jāuzmana, lai jauniešus neskartu zvaigžņu slimība," saka BMX treneris.

 

Viņaprāt, visi iepriekšminētie sportisti ir pelnījuši atzinību. Daudziem jauniešiem ir liels potenciāls.

 

Smiltenes sporta sezonas noslēgumā patīkamas emocijas pārņēma daudzus. Prieks par paveikto ir ne tikai pašiem jauniešiem, bet arī viņu vecākiem un treneriem.

 

Nedaudz samulsusi autosportista J. Aleksejeva mamma Zaiga Kalniņa teic, ka viņu pārņēmušas patīkamas emocijas par bērna panākumiem. "Tā ir iegājies no senām dienām. Nemaz neatceros, kad Jānis būtu braucis slikti. Vienmēr bija labi rezultāti," saka autosportista mamma.

 

Neviltots prieks bija manāms arī šķēpmetējas Līnas Mūzes sejā. Viņas lielākais panākums pērn sasniegts Ukrainā, kad jauniete pati sev sagādājusi pārsteigumu, aizmetot šķēpu 46 metrus. Bet ko šogad? "Esmu izpildījusi normatīvus pasaules jauniešu čempionātam, kas notiks Itālijā. Domāju, ka tur arī varētu veikties labi," saka L. Mūze.

 

Savukārt emocionāls ceļš līdz panākumiem bijis BMX braucējam Latvijas čempionam B13 grupā Jānim Ērglim. Viņa treneris teic, ka tas bijis emocionāls, caur ērkšķiem un ar asarām. "Centīgs un mērķtiecīgs jaunietis. Savus nospraustos mērķus viņš arī sasniegs," čempionu uzslavē Ģ. Kātiņš.

Komentāri 6

roliks

Hmmm!Man ir 1.jautajums......!!!!!!Par ko ar ko....ir izcelies Matīss Mežulis???
Ka vins ir ticis laureatos.
Varbut tiesam var uzzinat-intrese.Savadak sajuta,ka esmu palaidis kko garam.

pirms 12 gadiem, 2009.01.12 20:49

...nu rkastā tak minēts - labākais sporta skolas basketbolists.

pirms 12 gadiem, 2009.01.13 09:23

roliks

Tiesam nebedajos,jo bez melosanas bus man majas gana...Sadu pasakumu atzinibas raksti untt+to vecumu ari esmu jau krieti paraudzis.

pirms 12 gadiem, 2009.01.13 15:42

Hmm

Nebija citam kam dot un Matīsam taču tāds skanīgs uzvārds..

pirms 12 gadiem, 2009.01.13 16:08

Sports