Smiltenē izveidojusies spēcīga motokrosistu komanda 1

Motokross - tā ir rēcoša starta līnija, ekstrēma cīņa, adrenalīns un gandarījums. Taču sportistiem no "MK Smiltene" motokross kļuvis par dzīves veidu.

 

Šogad Latvijas Alternatīvā Motosporta Asociācija (L.A.M.A.) ikgadējajām motosportistu sacensībām izvirzīja komandu vērtējumu. Tādēļ Smiltenes motosporta entuziasti nolēma izveidot komandu un klubu "MK Smiltene"

 

 

Kluba vadītājam Raivim Kuzminam doma par kluba izveidi radusies jau pagājušā gada beigās, taču oficiāli klubu "MK Smiltene" izveidojuši šī gada janvāra beigās. Viņš informē, ka pirms tam Smiltenes motokrosisti startējuši individuāli, bet tā kā L.A.M.A. izvirzījusi komandu vērtējumu nolēmuši, ka jāapvienojas.

 

 

"MK Smiltene" L.A.M.A. federācijas kopvērtējumos šobrīd ir viena no spēcīgākajām un skaitliski lielākajām komandām. Arī fanu vidū "MK Smiltene" kļuvusi atpazīstama gan ar savu atraktivitāti, gan veiksmīgajiem rezultātiem. "Komandai ik pa laikam pievienojas jauni biedri, klāt pienākuši varinieši, un pat cēsinieki ar kvadracikliem, " stāsta R. Kuzmins.

 

 

Komanda līdz šim piedalījusies L.A.M.A. turnīrā, Baltiešu kausā, kā arī Enduro krosos. Motokrosi norisinājušies Raunā, Lizumā un Madonā, kā arī tālākajās Ilūkstē, Tukumā, Saldū, Aizputē.

 

R. Kuzminsam īpašs prieks viņam ir par komandas jaunākajiem biedriem, kuri veiksmīgi parādījuši savu braukšanas prasmi. Baltiešu kausā šobrīd vairāku klašu līderi kopvērtējumos ir tieši Smiltenes braucēji.

 

 

Tādi savās klasēs ir Kurts Kuzmins un Kalvis Skrastiņš. Arī L.A.M.A. turnīrā braucēji sevi parādījuši no labākās puses. Kopvērtējumu otrajās vietās ir K. Kuzmins, K. Skrastiņš, kā arī Madars Šveide un Ralfs Mazjānis. Par otro vietu cīnās arī Rihards Spilva.

 

Sezonas laikā bez traumām nav iztikuši Smiltenes motokrosisti. Tās guvuši jau četri "MK Smiltene" biedri, kuriem šovasar jāsamierinās ar ieģipsētām kājām.

 

 

Daudziem no "MK Smiltene" motosports kļuvis par dzīvesveidu. Sevišķi liela uzmanību velta tieši jaunākajiem komandas biedriem. R. Kuzmins stāsta, ka dēlu Kurtu ved trenēties vismaz četras reizes nedēļā. "Kad gatavojamies krosam, 90 procentus uzmanības veltu Kurta trenēšanai, " viņš pastāsta.

 

 

R. Kuzmins par atbalstu ir pateicīgs gan visiem faniem, gan arī uzņēmumiem, kuri palīdzēja kluba biedriem iegādāties komandai formas kreklus.

 

Nākamās sacensības notiks 28. jūnijā Lizumā. "MK Smiltene" laipni gaida visus atbalstītājus.

Komentāri 1

nevienu krosu nelaizu garam

Malaci MK Smiltene! :):*:*:*

es par jums! :):*:*

RIXIS PATS LABAAKAIS AR KUZMINU GIMENI,UNJ SKRASTINS KALVIS! :)*:*:*:*:*:*

pirms 13 gadiem, 2008.06.28 00:03

Sports