Smiltenē – jauns velomaratons

Nākamajā sestdienā, 24. maijā, Smiltenē un tās apkārtnē notiks vēl nebijušas, plašas sacensības kalnu riteņbraukšanā - PHILIPS MTB velomaratona Smiltenes posms. Sacensības organizē Smiltenes sporta centrs sadarbībā ar oficiālo "Trek" velosipēdu izplatītāju Latvijā.

 

Jau sākusies pieteikšanās uz sacensībām internetā www.trek-kauss.lv ar on-line norēķinu sistēmu. Pieteikties varēs arī sacensību vietā ne vēlāk kā vienu stundu pirms pirmā starta . Pēc tam jārēķinās ar dubultmaksu.

 

Sacensību starts un finišs atradīsies sporta kompleksā pie Tepera ezera, asfaltētajā laukumā aiz kartinga trases. Maratona sākums - pulksten 12.00.

 

"Atšķirībā no līdzšinējām Smiltenē notikušajām kalnu riteņbraukšanas sacensībām, šoreiz distance būs viens aplis. Turklāt sporta klasē distance būs grūtāka, jo vairāk domāts par to, lai sacensības attaisnotu kalnu riteņbraukšanas nosaukumu," informē Smiltenes sporta centra priekšsēdētājs Guntars Markss.

 

 

Daļa distances vedīs pa jau ierastajām Tepera un Niedrāja meža taciņām un ceļiem, bet daļa - pa jaunu maršrutu.

 

Sporta klasē distances garums būs 50 kilometri, tautas klasē - aptuveni 25 kilometri. Notiks arī sacensības bērniem.

 

Sacensībās drīkst piedalīties jebkurš sportists, kā arī aktīvas atpūtas cienītājs. Velomaratona otrs posms notiks Apē 10. augustā.

Sports