Smiltenē noslēdzies čempionāts telpu futbolā pirmajā līgā 9

Par uzvarētāju Smiltenes pilsētas čempionātā telpu futbolā pirmajā līgā kļuvusi komanda "DK Ieviņa". Izcīnot pirmo vietu sacensību pēdējā kārtā, šī Smiltenes jauniešu komanda ieguva arī akciju sabiedrības "8CBR" kausu.

 

Sestdien Smiltenes pilsētas sporta hallē vienlaikus ar "8CBR" kausa izcīņu tika aizvadīta čempionāta pēdējā, piektā kārta. Tā komandām bija pēdējā iespēja izmainīt situāciju turnīra tabulā kopvērtējumā.

 

Finālspēlē par pirmo vietu tikās komandas "FB Gulbene 2005" un "DK Ieviņa". "Abām komandām bija vienāds punktu skaits - 11. Kura komanda ieguva augstāku vietu pēdējā kārtā, tā arī uzvarēja kopvērtējumā," skaidro sacensību organizators futbola kluba "Abuls" prezidents Uldis Rudzītis.

 

Ar rezultātu 2:1 pārāki bija "DK Ieviņa" futbolisti. Vārtus guva Raimonds Dūmiņš un Māris Rudzītis.

 

Pēc fināla svilpes čempioni turpat laukumā neslēpa prieku par uzvaru. "Doma, ka vajadzētu vinnēt, mums bija jau sākumā. Visu laiku gan nebijām stabili vadībā, gājām par trešo vietu. Taču beigās saņēmāmies un izcīnījām uzvaru. Mums bija laba saspēle," saka komandas "DK Ieviņa" vārtsargs Ivo Petrovs.

 

 

Finālmačā viņam vajadzēja būt modram visu laiku. Gulbenieši bija nopietni pretinieki un daudzreiz izspēlēja bīstamas kombinācijas pie smilteniešu vārtiem.

 

Gulbenes komandu par spēcīgāko šajā turnīrā atzīst gan "DK Ieviņa", gan komandas "FK Valmiera" spēlētāji. "Smiltenes čempionātā ir diezgan stipri pretinieki. Valmierā mūsu komanda šoziem dabūja pirmo vietu "Parex kausā", un tur bija vājāka konkurence," saka "FK Valmiera" futbolists Niks Savaļnieks.

 

Smiltenes čempionātā telpu futbolā "FK Valmiera" kopvērtējumā palika trešajā vietā. "Katru reizi neatbraucām visi uz turnīriem. Traumas," skaidro N. Savaļnieks.Futbolists uzteic Smiltenes sporta halli. Valmierā futbolistiem nebijis finansējuma, lai sarīkotu savu turnīru tik labā zālē.

 

Pārējās komandas Smiltenes čempionātā kopvērtējumā ierindojās šādā vietu secībā: 4. "Launkalne", 5. "BJSS/Abuls 1", 6. "Priekuļi", 7. "BJSS/Abuls 2", 8. "FC Warrior" (Valga).Par turnīra labākajiem laukuma spēlētājiem atzīti Niks Savaļnieks ("FK Valmiera") un Jānis Rubenis ("BJSS/Abuls 2"). Labākā vārtsarga titulu ieguva Germans Petuškovs ("FB Gulbene 2005"). Rezultatīvākais spēlētājs - Edijs Svars ("Launkalne", 29 gūti vārti).

 

U. Rudzītis uzteic Smiltenes sporta skolas jauno futbolistu meistarības līmeni čempionātā. Pēdējā kārtā, piemēram, komanda "BJSS/Abuls 1" izcīnīja augsto trešo vietu, piekāpjoties valmieriešiem ar rezultātu 1:3.

 

"Čempionāts bija labs. Nākamajā vienīgi vēlētos tiesnešu profesionālāku darbu," piebilst "DK Ieviņa" vārtsargs I. Petrovs.

 

Smiltenē noslēdzies arī čempionāts telpu futbolā otrajā līgā. Par to lasiet "Ziemeļlatvijā" ceturtdien, 5. martā.

Komentāri 9

fans

Šogad tiešām bija ļoti interesanti.Galvenais,ka ir arī līmenis.Ceru,ka līdzīgi mači tiks organizēti arī vasarā stadionā.

pirms 12 gadiem, 2009.03.03 11:34

ro

Par organizāciju,cepuri nost,bet nu tos tiesnešus jau gan mazliet nopietnākus varēja sameklēt..Diezgan briesmīgi no malas skatīties kā tie tiesneši tiek lamāti...un to lielākoties dara nevis viesu komandas,bet gan vietējie futbolisti...
Tas arī izksaiidro to,ka FK Abuls 1.līgā parasti ieņem vadošās lomas saņemto dzelteno un sarkano kartiņu skaita ziņā...
Jāmāk tomēr tie nervi savaldīt,un,protams,jāciena arī tiesneši,lai kādi viņi būtu..

Bet kopumā,turnīrs skatāms un interesants...

pirms 12 gadiem, 2009.03.03 11:39

chempinsh

Uz urraa aizgaja DK IEVINJA!!!
Un kapec neviena individuala balva nenonaca pie IEVINJAS- JO TA IR KOMANDA, LABAAKAA KOMANDA :)

pirms 12 gadiem, 2009.03.03 19:01

ne1

Pilnīgi piekrītu Vilnim!!
Valmieras čalis pamatoti labākais!!
Jaunajam BJSS džekam bonusiņš, lai stimuls augt - potenciāls ta liels!!

pirms 12 gadiem, 2009.03.03 21:39

fan2

Diezgan savdabīgi par šim sacensībām sarakstīts Gulbenes dzirkstele.lv sports.Var jau būt, ka tiesnešu prasme te bija zemāka par spēlētāju,bet ne jau nu tā, kā izskatījies vai licies raksta autoram.Laikam jau kreņķis,ka nesanāca uzvarēt.Galu galā līdzīgi tiesāja arī iepriekšējās kārtās un arī pagājušajā gadā:):) Organizatoriem arī par tiesāšanas uzlabošanu derētu padomāt,jo citādi sacensības bija izdevušās.

pirms 12 gadiem, 2009.03.04 10:35

chempinsh

Dzirkstelee labs raksts. Vilni, varbut nebija pelnijis tiesam, jo mes visi tur lieliski.
Ruba ir labs, tapec ari dabuja balvu, nevis lai stimuletu !!! lai stimuletu nedod konfektites :D
Tad jau iedod puikam saldejumus un sie jau pa chempioniem bus!!!

pirms 12 gadiem, 2009.03.04 17:52

ne1

Čempiņ,
Nefantazē!! Tev končas pietrūkušas, jaunam čalim tagad daudz, viņš vēl augs...paprasi, varbūt tev ar kādu iedos..;)
Tīri psiholoģiski, kaut tas vien, ka viņa vārds parādās vietējā laikrakstā, var nospēlēt lielu lomu turpmākajā izaugsmē - domājams, pozitīvi!!:)
Nasing spešal!

pirms 12 gadiem, 2009.03.04 22:08

čempiņš

Tas jau noteikti stimulē !!
Sūkājamo arī varēja pielikt klāt :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.08 13:53

Sports