Smiltenē sākušās meistarsacīkstes basketbolā 1

Aizvadītās nedēļas nogalē sākās Smiltenes atklātās meistarsacīkstes basketbolā. Par uzvaru cīnīsies 10 komandu. Atšķirībā no iepriekšējā gada šoreiz tās nav sadalītas divās līgās.

Jaunajā sezonā visas komandas vispirms savā starpā izspēlēs vienu apli, bet galīgo vietu sadalījumu noteiks spēles pēc play - off sistēmas, skaidro Smiltenes novada sporta darba organizators Guntars Markss.

Pirmajā kārtā - četras spēlesSacensībās pieteikušās Smiltenes novada komandas "Vudlande", "Miško", "Smiltenes BJSS", "Smiltenes BJSS U-17", "Grundzāle", "Bonoparti", "Lobērģi", "Vudlande' 2007", kā arī komanda "Burkānciems" no Valmieras un "Strenču MRS" no Strenču novada.

Pirmās spēles meistarsacīkstēs basketbolā tika aizvadītas sestdien, 12. novembrī, Smiltenes sporta hallē. Meistarsacīkstes atklāja Smiltenes novada komandas "Vudlande" un "Miško". Vudlandieši pārliecinoši, ar rezultātu 90:40 uzvarēja "Miško".

Vēl pārliecinošāku uzvaru ar rezultātu 126:62 pār komandu "Smiltenes BJSS U-17" izcīnīja Valmieras "Burkānciema" basketbolisti.

Pirmās kārtas sīvākā cīņa notika starp komandām "Strenču MRS" un "Grundzāle", atzīst G. Markss. Pat sākoties spēles pēdējai ceturtdaļai, rezultāts bija neizšķirts, tomēr pašā spēles galotnē veiksmīgāk nospēlēja Strenču komanda un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 71:61.

Komanda "Bonoparti" no Blomes ar rezultātu 83:52 uzveica "Lobērģu" basketbolistus.

Var izspēlēties rezervistiJau šobrīd par turnīra līderēm aptaujātie basketbolisti nosauc komandas "Vudlande", "Smiltenes BJSS" un "Burkānciems". Šajā vienībā spēlē arī daži sportisti no smilteniešiem jau zināmās komandas "Valmiera/ 2010" - iepriekšējā Smiltenes novada čempionāta uzvarētājas.

Par jauno kārtību, kad visas komandas spēlē vienā grupā, nevis divās līgās, kā agrāk, viedokļi ir dažādi. "Labi ir tas, ka stiprāko komandu rezervisti tiek pie spēlēšanas. Mīnuss ir jau redzamās lielās rezultātu starpības," teic vudlandietis Dzintars Hermanovskis.

G. Markss gan teic, ka par šādu kārtību izlemts komandu pārstāvju sanāksmē, ņemot vērā daudzmaz līdzīgos spēku samērus. Piemēram, Strenču komanda, kas iepriekš spēlēja otrajā līgā, šoreiz uzveica "Grundzāli" jeb bijušās pirmās līgas komandu.

Nākamās spēles Smiltenes atklātajās meistarsacīkstēs basketbolā notiks šīs nedēļas nogalē, 19. un 20. novembrī, turpat, Smiltenes sporta hallē.

 UzziņaiNākamās spēles Smiltenes meistarsacīkstēs basketbolāSmiltenes sporta hallē19. novembrisPulksten 15 "Smiltenes BJSS" - "Grundzāle"16.30 "Vudlande" - "Strenču MRS"20. novembris15 "Smiltenes BJSS U-17" - "Miško"16.30 "Vudlande' 2007" - "Burkānciems"

Komentāri 1

sadzis

Cik bija dalības maksa čempim?200ls ,ja neesi no Smiltenes?

pirms 9 gadiem, 2011.11.20 16:41

Sports