Smiltenē šodien notiek "top!" ielu stafetes (papildināsim visu dienu!)

Šodien Smiltenē, kā jau tradicionāli 1. maijā, ielās notiek rosība. Ir ieradušās 111 komandas no aptuveni 20 izglītības iestādēm gan no Smiltenes, gan bijušā Valkas rajona, gan Smiltenei tuvējiem novadiem. Ja vēl neesi paspējis - nāc, brauc un jūti līdz savējiem visas dienas garumā!

Pasākumā visas dienas garumā klāt būs arī ziemellatvija.lv un iespēju robežās stāstīs jums par šeit notikošo.Šobrīd uz strarta dodas vismazākie. Mazajiem šis būs ACTIMEL skrējiens.  

Pil. 11.00 mazie ir distancē kopā ar vecākiem un lielajām lellēm. Pirmais finišs!!!

Šeit skats no ziemellatvija.lv  skatu punkta. Dalībnieku un atbalstītāju tiešām ļoti daudz!

 

Pl. 11.05 skrējienam gatavojas jau 5 - 6 gadus vecie sportisti. Kopā ar viņiem Mildas tomātiņš. Actimel lelles. Aiziet!

 

Pl. 11.45 Joprojām notiek skrējieni. Šobrīd jau ar laika kontroli. Lai noskaidrotu, kurai skolai ir vislabākie līdzjutēji ziemellatvija.lv neatkarīgie eksperti seko līdzi līdzjutēju aktivitātēm. Tā skola, kuras līdzjutēji būs visskaļākie, noslēgumā saņems pārsteiguma balvas, kuru speciāli šim pasākumam sagatavojusi "Ziemeļlatvijas" redakcija. 

Šodien esam klātienē un ar mobilo internetu, tāpēc galeriju veidosim iespēju robežās. Jau vakarā varēsiet vērot visu, ko mēs dienas gaitā būsim redzējuši un fiksējuši. Sekojiet informācijai!

 

Pl. 13.00 Stafešu skrējieni turpinās pilnā sparā. Šobrīd jau skrien 10. - 12. klašu komandas.  Mēs turpinām papildināt fotogaleriju.

Pl. 13.30 Pasākums iegājis finiša taisnē. Pieaugušie sacenšas jautrajās stafetēs. Dalībnieku pulkā var redzēt Smiltenes novada domes darbiniekus, "Klondaikas" pārstāvjus. Sacenšas arī bērnudārza "Pīlādzītis" komanda un citi. Visgrūtāk izrādās tikt galā ar olu piespēlēm. Asfalts pamazām pārvēršas par olu kulteni. 

Pēc jautrajām stafetēm notiks apbalvošana. Šobrīd tieši portāla lasītājiem pirmajiem varam paziņot, ka "Ziemeļlatvijas" pārsteiguma balvas saņems Apes vidusskola, Valmieras SOS ciematiņš, Smiltenes ģimnāzija un Centra vidusskola, kā arī Bilskas pamatskola. Klātesošie šeit Smiltenē to vēl nezina, bet mēs gatavojam balvas un dodamies uz apbalvošanu. Portāla lasītāji pārējās fotogrāfijas, kas īpaši atraktīvas būs no jautrajām stafetēm, varēs redzēt jau vakarpusē. 

Foto no vecāko klašu stafetēm un pieaugušo jautrajām sacensībām.

 

Rezultātu apkopojumu gaidiet rīt, 2. maijā!

Sports