Smiltenē spraigas un emocionālas spēles galda tenisā (foto)

Pieaugušo konkurencē augstus rezultātus uzrāda pusaudži dvīņubrāli no Mazsalacas

Nedēļas nogalē norisinājās Smiltenes pilsētas atklātais čempionāts galda tenisā pieaugušajiem. Spraigas un emocijām pārpilnas spēles par uzvarām individuāli un dubultspēlēs aizvadīja vairāk nekā divdesmit sportistu.

 

Sacensību tiesnesis Juris Siliņš pastāstīja, ka pilsētas atklātajā čempionātā galda tenisā kopā piedalījās 24 sportisti no dažādām vietām - Smiltenes, Valmieras, Mazsalacas, Gulbenes un Rīgas.

 

 

Pieaugušo čempionātā startēja arī pusaudži dvīņubrāļi Jānis un Mārtiņš Svīķi (Mazsalaca). Viņi spēja uzvarēt ne vienu vien pieredzējušāku sportistu. To apliecina dvīņubrāļu uzvara dubulstpēlēs. Meistarīgāko galda tenisistu vidū ir arī smiltenietis Aigars Rubenis.

 

Vērojot čempionāta gaitu, ir skaidrs, ka katrs sportists piekopj savu tehniku ceļā uz uzvarētām spēlēm. Galda tenisistu sejās manāms azarts, daži savas emocijas par veiksmēm un neveiksmēm neslēpj.

 

 

Vilšanās ir smiltenietim Uldim Sūnam, kurš dažādu iemeslu dēļ divas stundas nokavēja čempionāta sākumu. Tāpēc viņam pienācās četri zaudējumi bez spēles. Toties tas U. Sūnu neatturēja no enerģiska snieguma pārējās spēlēs.

 

Individuāli: 1. vietā Uģis Plikgalvis (Rīga), 2. Jānis Svīķis (Mazsalaca), 3. Aigars Rubenis (Smiltene). No smilteniešiem otru augstāko rezultātu individuāli - 6. vietu - sasniedza Māris Brammanis, 8. Viesturs Jundzis, 11. Juris Būka, bet 17. vietu dalīja Kazimirs Veigulis un Uldis Sūna.

 

Dubultspēlēs 1. vietā dvīņubrāļi Jānis un Mārtiņš Svīķi (Mazsalaca), aiz sevis atstājot valmieriešus Vilni Šteingoldu un Gunti Legzdiņu. Trešie rīdzinieki - Uģis Plikgalvis un Boriss Kogans.

 

29. un 30. novembrī vairāki Smiltenes sporta kluba "Vidzeme" galda tenisisti dosies uz Iecavu, kur divas dienas norisināsies Latvijas Republikas atklātais individuālais čempionāts galda tenisā veterāniem. Tajā piedalīsies ne vien latvieši, bet arī igauņi un lietuvieši.

Sports