Smiltenē: “top!” ielu stafetēm – jubilejas gads

Ceturtdien Smiltenes centrā jau desmito gadu pēc kārtas startēs viens no Vidzemē masveidīgākajiem sporta pasākumiem - "top!" ielu stafetes.

Šis ir pasākums, kurā piedalās visu gadagājumu sportisti - sākot ar pašiem mazākajiem un viņu vecākiem un beidzot ar veterāniem. Visplašāk parasti ir pārstāvēti skolu kolektīvi. Sacensību organizators Guntars Markss pastāstīja, ka šoreiz, jubilejas gadā, īpaši domāts par bagātīgu balvu klāstu. Dalībnieku pieteikšanās rit pilnā sparā, bet paši pirmie bija Alojas Ausekļa vidusskolas jaunie sportisti.

 

Komandu reģistrēšanās sacensību dienā, 1. maijā, līdz pulksten 10.45, bet pirmais starts tiks dots pulksten 11.00. Dalībniekiem jāpulcējas Daugavas ielā 1 pie veikala "top!". Stafešu sacensības atklās 0 grupas dalībnieki un kopā ar viņiem distancē dosies trīs jautras maskas.

 

Pēc tam sacentīsies pārējo vecuma grupu skrējēji, bet noslēgums un apbalvošana paredzēta pulksten 13.30. "Ikviena komanda finišā saņems jubilejas dāvanu grozu," sola organizatori.Sīkāku informāciju var saņemt pa tālruņiem - 647 74 836 vai 2 64 60 704; e pasts: [email protected]; fakss 647 07 570.

Sports