“Smiltenei '09” divas uzvaras 3

Pagājušās nedēļas otrajā pusē divas uzvaras Vidzemes atklātā čempionāta hokejā izcīnīja HK "Smiltene '09". Pretiniekus apspēlēja arī "Vijciems" un "Skorpions", bet divus zaudējumus piedzīvoja "Smiltenes vanagu" hokejisti.

Spraiga cīņa par uzvaru 10. februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās starp Vidzemes čempionāta komandām "Smiltene '09" un "Cēsis". "Smiltenes '09" hokejisti jau sākumā izvirzījās vadībā un savas pozīcijas noturēja līdz pat spēles beigām. Mačs noslēdzās ar 3:1. "Cēsu" komanda vienīgos vārtus guva, izmantojot situāciju, kad smiltenieši bija mazākumā.

Tās pašas dienas vakarā spēlē per "Vijciemu" zaudējumu piedzīvoja "Smiltenes vanagi", kas tā arī neguva nevienus vārtus. Rezultāts 2:0, par labu vijciemiešiem.

12. februāri "Skorpions" sausā ar 4:0 atstāja "SCO Centra" spēlētājus. Dienu vēlāk tāds pats iznākums "Smiltenei '09", spēlējot pret "Smiltenes vanagiem". Rezultāts 4:0. "Smiltenes '09" pārstāvis Jānis Lauris pieļauj, ka rezultāta starpība būtu vēl lielāka, taču labu sniegumu nodemonstrēja pretinieku vārtsargs Gints Suksis.

Komentāri 3

Patriots

Vanagi grimst aizvien zemāk un zemāk, kur palicis agrākais spožums, visi laikam aizbēguši un apvienojušies savās Smiltenes komandās. Turās Smiltene'09 un Skorpions !!!

pirms 10 gadiem, 2011.02.16 08:00

Patriots 2

Tā var teikt tikai tāds kam smadzenes atsaldētas un tālāk par savu d..... neko neredz. Vanagos spēlē galvenokāt jaunieši un ja Superkomanda 09 Vanagus var apspēlēt tikai ar 0:4 tad problēma ir jāmeklē pašos nevis jāapd..... citi!
Lai veicas visiem hokeka mīļiem, beidzat riet viens uz otru. Pazīstu visas Smiltenes komandas , katrai no jums ir citi mērķi. Lai tos sasniegtu, katrs jūs ejat savu ceļu un tas ir normāli! Bet kāpēc jānomelno otra darbs..........?

pirms 10 gadiem, 2011.02.16 10:44

braucējs

Cik tad īsti ir Smiltenē hokeja komandas?

Zinu Smiltene 09, Skorpions, Smiltenes Vanagi, Plētiena black hawks, Dinamo Plētiens.

pirms 10 gadiem, 2011.02.16 10:49

Sports