Smiltenes apļi 2011 - REZULTĀTI

TAUTAS SKRĒJIENS„Smiltenes apļi' 2011"P R O T O K O L S

Tautas skrējiens „Smiltenes apļi'2011" 

V-10 /2001.g.dz. un jaunāki/ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Ronalds Orniks Grundzāles p-sk. 15:36 12 Renārs Akmins Grundzāles p-sk. 16:28 23 Olafs Putrālis Smiltenes TPP 17:04 34 Toms Kalniņš Smiltenes CV 17:13 45 Jānis Sausais Smiltenes TPP 17:16 56 Edgars Vīgums SK Ašais 17:39 67 Sandris Raskānovs SK Ašais 17:40 78 Ilvars Joksts Smiltenes CV 17:44 89 Reinis Feldmanis Ērģemes p-sk. 18:08 910 Matīs Ābols Smiltenes CV 20:57 1011 Ralfs Zvaigzne Smiltenes TPP 22:53 1112 Kristiāns Eltermanis SK Ašais 23:15 1213 Egīls Melderis Smiltenes TPP 23:53 1314 Roberts Ivanovs SK Ašais 24:03 1415 Armīns Budrēvics Smiltenes CV 24:22 1516 Tomass Tūcis Smiltenes CV 24:26 1617 Raivis Jirgensons Launkalnes p-sk. 26:27 1718 Ronalds Fedjakovs Smiltenes CV 28:12 1819 Artūrs Beļakovs Smiltenes TPP izstājās    S-10 /2001.g.dz. un jaunākas/ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Pārsla Puriņa SK Ašais 16:18 12 Marta Marksa Smiltenes CV 16:20 23 Sabīne Marksa Smiltenes CV 17:45 34 Estere Ponciusa Smiltenes TPP 18:12 45 Agnija Caune Grundzāles p-sk. 18:27 56 Karīna Krēsliņa Grundzāles p-sk. 18:41 67 Anete Strazdiņa Grundzāles p-sk. 18:51 78 Dārta Cīrule Smiltenes TPP 19:21 89 Rigonda Buša Grundzāles p-sk. 21:20 910 Zanda Stabiņa Grundzāles p-sk. 21:21 1011 Kaiva Sileniece Smiltenes CV 21:46 1112 Amanda Hirte Smiltenes TPP 21:51 1213 Baiba Feldmane Ērģemes p-sk. 23:28 1314 Viktorija Jarullina SK Ašais 23:58 1415 Sindija Tūce Smiltenes CV 24:23 1516 Sanija Anuščenko Smiltenes CV 24:38 1617 Santa Mendziņa Launkalne 30:06 17  V-12 /2000-1999dz.g./ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Kristians Potašovs SK Ašais 14:40 12 Ričards Rullis Smiltenes TPP 15:09 23 Ilgvars Caune Grundzāles p-sk 15:24 34 Artūrs Jarullins SK Ašais 15:33 45 Tomass Ozols Smiltenes TPP 16:01 56 Kristaps Kurpnieks SK Ašais 16:05 67 Ivo Šnē Smiltenes CV 16:31 78 Matīss Eltermanis SK Ašais 16:38 89 Toms Krumeņš Grundzāles p-sk. 16:43 910 Krists Ūdris Smiltenes TPP 16:46 1011 Aigars Dūjiņš Smiltenes CV 17:01 1112 Alvis Muša SK Ašais 17:38 1213 Ēriks Freibergs Smiltenes TPP 17:42 1314 Jurģis Sīmanis Smiltenes CV 18:00 1415 Jānis Dzenis Smiltenes TPP 18:22 1516 Artūrs Žēbins Smiltenes TPP 18:24 1617 Rainers Aleksejenoks Smiltenes CV 20:03 1718 Edijs Biezais Smiltenes CV 21:19 1819 Renārs Mendziņš Smiltenes CV .23:50 19  S-12 /2000-1999dz.g./ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Ilona Mīlberga Valkas p-sk. 16:11 12 Ieva Namberga SK Ašais 16:35 23 Kristīne Zvaigzne Smiltenes TPP 17:41 34 Elīna Skopāne Grundzāles p-sk. 18:34 45 Elīza Kaupe Smiltenes TPP 19:01 56 Elīna Bunga Smiltenes TPP 19:25 67 Daniela Šakociņa Grundzāles p-sk 19:51 78 Laura Rubene Smiltenes TPP 20:04 89 Elīna Zirdziņa Smiltenes TPP 22:56 910 Monta Ūdre Smiltenes TPP 23:06 1011 Gvenda Laņģe Smiltenes CV 23:16 1112 Liene Rācene Smiltenes CV 23:17 1213 Evija Ūdre Smiltenes TPP 24:29 1314 Līga Sausiņa Smiltenes TPP 24:39 1415 Reičela Sukse Smiltenes TPP 24:53 1516 Monta Sileniece Smiltenes CV 28:13 1617 Kate Alīsija Apse Smiltene 30:04 17  V-15 /1998-1996dz.g./ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Roberts Kazainis Smiltenes ģimnāzija 13:10 12 Antons Fjodorovs Valmieras 2.v-sk. 13:26 23 Matīss Slišjānis Grundzāles p-sk. 14:17 34 Ernests Samsonovs SK Ašais 14:22 45 Niks Ramanis Grundzāles p-sk 15:06 56 Jānis Akmins Smiltenes CV 15:12 67 Edgars Štāks SK Ašais 15:18 78 Jānis Karuzins SK Ašais 15:32 89 Jānis Roops Blomes p-sk. 15:43 910 Klāvs Gulbis Smiltenes CV 15:55 1011 Pēteris Kaupe Smiltenes ģimnāzija 16:05 1112 Agnis Sirmais Smiltenes CV 16:10 1213 Rubens Pāvils Šulcs Smiltenes ģimnāzija 17:43 1314 Daniels Grinažuks Smiltenes CV 18:19 1415 Raivis Poris Smiltenes CV 19:22 1516 Rihards Glaudāns Smiltenes ģimnāzija 19:31 1617 Madars Melbārdis Smiltenes CV 20:51 17  S-15 /1998-1996dz.g./ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Linda Puriņa Smiltenes ģimnāzija 18:37 12 Gunita Prikaša Smiltenes ģimnāzija 21:01 23 Elīza Žūkure Smiltenes CV 21:56 34 Dženeta Spolīte Smiltenes CV 22:11 45 Liene Zirdziņa Smiltenes ģimnāzija 22:54 56 Alise Širaka Smiltenes CV 23:21 6  S-18 /1995-1993dz.g./ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Dana Sīpola Smiltenes CV 18:48 12 Kristīne Groma Valmiera 19:40 23 Evija Koļenceva Smiltene 21:14 34 Signe Dreimane Lizums 21:55 45 Līva Zvirbule Smiltene 23:38 56 Madara Krūmiņa Smiltene 23:39 6  V-18 /1995-1993dz.g./ grupa 6,6km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Mārtiņš Karlsons Cēsu SKC 27:50 12 Edgars Spirido Smiltenes tehnikums 28:17 23 Kārlis Šteinbriks Smiltene 29:06 34 Nauris Pētersons Smiltene 30:43 45 Toms Kaufmanis Valmiera 30:21 56 Nauris Mikšta Valmiera 31:06 67 Kalvis Lauberts Valmiera 31:27 78 Kristaps Zālītis Grundzāle 32:24 89 Rihards Diūra Smiltene 32:25 910 Renārs Indriksons Smiltenes ģimnāzija 32:34 1011 Emīls Mūrnieks SK Ašais 34:44 1112 Jānis Birkins Valmiera 35:54 1213 Jānis Kotovs Smiltene 39:14 1314 Gvido Savelis Valmiera 42:40 14  S-40 /1992-1971dz.g./ grupa 6,6km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Gunita Šīrante Valmiera 32:57 12 Dace Fūrmane Valmiera 33:53 23 Vineta Veismane Smiltene 37:17 34 Indra Lielkāja Burtnieku novads 38:52 45 Iveta Kazaine Smiltene 39:26 56 Rita Skrastiņa Smiltene 39:42 67 Kitija Jurova Smiltene 43:42 7  S-40+ /1970 g.dz. un vecākas/ grupa 6,6km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Zita Sproģe Valka 33:56 12 Inese Sirmā Tirza 37:25 23 Ingrīda Greivule Cēsis 37:36 34 Žanete Leimane Smiltene 37:41 45 Aija Lāce Valka 37:57 56 Māra Rināsa Madona 38:40 67 Antra Milberga Valka 39:44 7  V-55 /1965-1956.dz.g./ grupa 6,6km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Aigars Savickis Smiltene 31:48 12 Aigars Feldmanis Ērģeme 31:53 23 Didzis Ceriņš Valmiera 33:28 34 Tālis Auniņš Valka 35:50 45 Dainis Āboliņš Madona 46:25 5  V-55+ /1955g.dz. un vecāki/ grupa 6,6km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Jānis Supe Tirza 32:15 12 ĢirtsVēsma Rīga 33:37 23 Vairis Krauklis Smiltene 35:52 34 Gunārs Mats Madona 38:47 45 Raitis Lērme Valmiera 39:01 56 Aleksandrs Kuzņecovs Olaine 39:53 67 Māris Lapiņš Smiltene Izstājās    V-35 /1992-1976dz.g./ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Artūrs Vadzis Drusti 40:31 12 Kristaps Vējš-Āboliņš Lizums 41:17 23 Jānis Ķikāns Smiltene 41:58 34 Rihards Linde Valmiera 43:05 45 Andis Gailis Valmiera 44:51 56 Māris Labsvīrs Smiltene 45:25 67 Kaspars Jēkabsons Blome 45:42 78 Vents Lupkins Smiltene 45:52 89 Madis Svincovs Valmiera 47:20 910 Agris Dreimanis Rīga 47:49 1011 Rihards Zvejnieks Smiltene 49:54 1112 Andis Kiršbaums Smiltene 52:01 1213 Toms Krauklis Rīga 53:31 1314 Andis Šteinbergs Smiltene 54:48 1415 Jānis Šteinbergs Smiltene 55:24 15  V-45 /1975-1966dz.g./ grupa 3,3km 

Npk Dalībnieks Organizācija Rezultāts Vieta1 Otārs Putrālis Smiltene 46:08 12 Jānis Kopmanis Rīga 47:57 23 Ingus Mālkalns Smiltene 48:52 34 Uldis Kalniņš Smiltene 50:27 45 Māris Stabiņš Grundzāle 51:11 56 Erlens Grunckis Valmiera 55:08 67 Oskars Mucenieks Smiltene izstājās     Sacensību galvenais tiesnesis:

Guntars Markss

Sports