Smiltenes čempionāts telpu futbolā atklāj komandu spēku līdzvērtīgu samēru 21

Sestdien Smiltenes sporta hallē ar komandas "Launkalne" uzvaru noslēdzās pirmā kārta Smiltenes atklātajā čempionātā telpu futbolā pirmajā līgā.

 

Kopumā tika aizvadītas 20 spēles (spēles garums - 25 minūtes). Pavisam pirmajā līgā spēlē astoņas komandas. Laukumā katrā komandā iziet četri spēlētāji un vārtsargs. Futbolistiem nācās bruņoties ar lielu izturību, lai aizvadītu spēļu maratonu gandrīz 11 stundu garumā. Uzvaru izcīnīja komanda "Launkalne". Šīs vienības kodolu veido sporta kluba "Upesciems" un futbola skolas "Gauja" sportisti.

 

Spēlē par 1. - 2. vietu "Launkalne" uzveica komandu "FK Valmiera" ar rezultātu 2:0. Pirmos vārtus spēles 13. minūtē iesita Kalvis Burovs, otros vārtus 14. minūtē - Edijs Svars. Čempionāta pirmajā kārtā komandas ierindojās šādā vietu secībā: "Launkalne", "FK Valmiera", "Ieviņa DK", "BJSS/Abuls 1", "FB Gulbene 2005", "FC Warrior" (Valga), "FK Priekuļi", "BJSS/Abuls 2".

 

"Vārtsarga traumas dēļ nepaveicās "Ieviņai". Prognozēju, ka finālā spēlēsim mēs ar "Ieviņu", nevis ar valmieriešiem," komentē komandas "Launkalne" treneris Gatis Samučonoks. Jau čempionāta sākumā kāju traumēja "ieviņiešu" pieredzējušais vārtsargs Ivo Petrovs.

 

 

Vārtos viņu aizstāja komandas uzbrucējs Dāvis Gaigals. Mačā par tiesībām iekļūt finālspēlē "Ieviņa" līdzvērtīgi cīnījās ar valmieriešiem, spēli noslēdza ar rezultātu 3:3 un piekāpās tikai soda sitienu sērijā (6:7).

 

"Pirms tam pārliecinoši uzvarējām visās spēlēs. Mums tiešām vajadzēja būt finālā," atzīst I. Petrovs, piebilstot, ka šajā turnīrā spēcīgas ir visas komandas. "Ieviņieši" pieredzi uzkrāj turnīrā "Jaunpiebalgas kauss", kur līdz šim uzvarējuši visās spēlēs.

 

Par savas komandas uzvaru Smiltenes čempionāta pirmajā kārtā ļoti priecājas komandas "Launkalne" treneris G. Samučonoks, it īpaši atceroties to, ka "Launkalnei" sākumā gandrīz netika dota iespēja spēlēt pirmajā līgā. "Pašreizējā etapā esam pierādījuši, ka varam spēlēt šāda līmeņa turnīrā. Vinnējām visās spēlēs, un tikai vienu nospēlējām neizšķirti ar Valmieru," saka G. Samučonoks.

 

Viņš par līdzvērtīgiem konkurentiem Smiltenes čempionātā atzīst visas komandas un uzslavē Smiltenes sporta skolas audzēkņus. Pusaudži laukumā parādīja ļoti labu spēli.

 

Nākamā kārta Smiltenes čempionātā telpu futbolā notiks 21. decembrī. A grupā atbilstoši 1. kārtas rezultātiem spēlēs: "Launkalne", "BJSS/Abuls 1", "Gulbene", "BJSS/Abuls 2". B grupā sacentīsies: "Valmiera", "Ieviņa", "Warrior", "Priekuļi".

Komentāri 21

Čempiņš

Jap, Gačam taisnība! Ieviņai iegrieza vārtsarga trauma :(

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 12:03

tiesnesis

Ja arī Launkalne vinnēja, tad ar savu uzvedību un kašķīgo raksturu un alkoholu mīlošiem līdzjutējiem ierindojama pēdējā vietā! Ceru , kad organizatori pieņems mērus pret šadu komandu, jo spēles un atmosfēru ap tām, nāk raudzīties jaunākā paaudze.

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 12:35

Tiesnesim

Nevajag to attiecināt uz visu komandu...Kaščīgi tajā blicē ir kādi divi spēlētāji,kas tad arī sabojā visu iespaidu par šo komandu...pārējie spēlētāji ir ok..

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 14:02

skatītājs

Spēles tiešām bija interesantas un labā līmenī,jo daudzās komandās bija spēlētāji ar npietnu sacensību pieredzi.Arī tiesneši ar saviem pienākumiem tika galā,kaut brīžiem bija grūti,jo zaudēt jau neviens negrib.Tāpēc nav ko pat pieminēt dažu dzērāju skatītaju izdarības.

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 15:49

Gribētos gan teikt, kad Launkalnes komandā ir tikai kādi 2 normāli džeki, bet pārējie atsaldēti. Interesanti, cik reižu tiesnešiem bija jādzird visādas lamas un draudi no viņu puses!!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.01 16:57

Fans

Varēja jau nofotogrāfēt un salikt visas komandas kas piedalās čempionātā,lai zin kas kurā komandā spēlē.

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 08:00

Sams

Citreiz viens tiesnesis sabojā visu pasākumu vairāk nekā bars dzērušo.Te nav nekāds parauguzvešanās turnīrs,paskatieties kā līdzjutēji uzvedās citur.

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 12:44

Sams, esmu no Smiltenes un gribu skatīties futbolu šeit, man nekur nav jābrauc! Gan man, gan lielai daļai skatītāju slikti palika skatoties dzērājus un žūpas sev blakus, tribīnēs! Izmantoju brīvdienu, lai atpūstos, darīju to sporta hallē skatoties futbolu, bet kas no tā sanāca...
"Te nav nekāds parauguzvešanās turnīrs,paskatieties kā līdzjutēji uzvedās citur." - padomā, ko uzrakstīji! Nuja, jāskatās kā citur uzvedās un jādara tieši tāpat!! "Citur" viens treneris izskrēja laukumā un centra aplī uzmeta kūleni un bikses pielika!! - dari tač tāpat, trener!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 18:18

FK Abuls

Organizatoru vārdā paziņoju,ka sākot no 2.kārtas sporta hallē tiks pieaicināti apsargi,kas līdzīgi kā vasarā Latvijas čempionāta spēlēs bez žēlastības metīs ārā dzērājus un kārtības neievērotājus.Tehniskajā zonā un gērbtuvēs bez spēlētājiem varēs būt tikai 1 komandas pārstāvis,bet tiesnešu zonā tikai tiesnešu un organizatoru pārstāvji.No visiem skatītājiem tribīnēs tiks prasīts ievērot halles apmeklētāju noteikumus.Diemžēl,bez tā nevaram,jo nevar pieļaut,ka daži dzērāji sabojā pasākumu.Atvainojos visiem 1.kārtas dalībniekiem un normālajiem skatītājiem,kas tomēr bija izteiktā vairākumā.
FK Abuls prezidents U.Rudzītis

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 18:40

123

he he he- baigie sportisti- izklausas kad uzvaras izcīna fani tribīnēs un trenneris ar tiesnesi:)))

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 20:32

Sams,Smiltenietim

Es neaizstāvu tos kas nemācēja uzvesties ,bet nevajag uzreiz vainot Launkalni visās nekārtībās.Jūs vēl uzveļat mums Kenedija slepkavību un viss būss kārtībā.Man apsolija ka ar pirmo kārtu būs apsargi,un viņiem ar to ir jānodarbojās neviss katrs nosaka kura līdzjutējs ir sliktais ,to komandu lamāt.Komanda nenes atbildību par skatītājiem,un karot ar viņiem nav mūsu pienākums.Par pārējo rakstīto visam piekrītu.

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 10:52

pats aizej Jefiņ uzmet kūleni uz baznīcas laukumu,ja nepatīk,ej atpūties uz baznīcu...tas iattiecas uz Tevis(NĒ)

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 16:00

Sams, nevainoju Launkalni, bet kaut kāds pamats taču ir tam, ka tās sliktās atsauksmes šoreiz par Launkalni un "tās līdzjutējiem". Par spēli un spēlētājiem cepuri nost!!
Kenediju gan neaiztiksim - lai viņam vieglas smiltis!!:)

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 16:29

spēlētājs

Paldies Launkalnes pagastam par atbalstu.Prieks censties.

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 23:04

skatītājs

No malas izskatās, ka Launkalnes komandai ir ļoti labs kolektīvs.Divas līdzvērtīgas maiņas, kas nozīmē, ka būs ļoti grūti ar viņiem cīnīties.Pārējām komandām tomēr nav tik līdzīgs sastāvs.

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 23:06

Sams

Labi,izbeigsim riet viens uz otru,un gatavosimies nākošam posmam.

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 08:53

motosams

Palasot ko jūs te gvelžat riebjas to lapu vaļā vērt.Es arī visu dienu tur biju.Man neviens netraucēja vērot cīņas laukumā.Neredzēju arī ka kāds vārtītos piedzēries. Neredzēju ka kāds iereibis skatītājs traucētu spēles norisei.Vai tad cilvēks uz svētkiem nedrīkst iemest kādu graķīti.Man piemēram futbola turnīrs ir kā svētki Smiltenē.Es piemēram esmu atturībnieks(alkahola)bet tas nenozīmē ka tur kur esmu ieradies es pārējiem arī jābūt bez smakas.Tā kā ierasties vai neierasties uz nākamo kārtu ir tikai un vienīgi katra paša izvēle.Visu cieņu - Ņaudētāji.

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 23:44

Čempiņš

Skatītāj- kad tad Gačam nav bijusi laba komanda ar labām maiņām ???? un nedomāju, ka viņi triumfēs visās kārtās... :P
DK ieviņai būs vesels vārtu vīrs un tad būs ko redzēt, Gulbene domāju, ka būs krietni stiprāka, to pašu varu teikt par pagāšā gada trešo vietu- Priekuļiem, kuri ar nepilnīgu sastāvu aizvadīja pirmo kārtu !!
Ja uz kādu kārtu ieradīsies A.Rozītis, tad BJSS-1 rādīs labāku sniegumu, jo Andis jaunjiem ir kādi 30% no komandas....

21.Decembrī cīņas atsāksies.... :)

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 17:01

Sports