“Smiltenes kausā” riteņbraukšanā startēs arī leģendārais Kaspars Kambala

Nedēļas nogalē norisināsies viens no leģendārākajiem velo pasākumiem Latvijā – “Smiltenes kauss”. Tajā savu dalību apstiprinājis arī Latvijas titulētais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala, kurš startēs “Vudlande” Tautas braucienā. Pieteikšanās “Smiltenes kausam” turpinās interneta vietnē https://bulta.lv/smiltene/.

“Smiltenes kauss” ir riteņbraukšanas sacensības ar vairāk nekā 50 gadu senu vēsturi. Tās tika atjaunotas pērn pēc 15 gadu pārtraukuma, pulcējot vairāk nekā 400 dalībniekus četrās dažādās distancēs. 

Šogad ”Smiltenes kauss” ilgs divas dienas – 12. un 13. septembrī. Sestdien, 12. septembrī, Vecajā parkā un Bruģa kalnā norisināsies Latvijas vēsturē pirmās sprinta sacensības pret burģa kalnu. Tās solās būt ļoti skatāmas, jo ies pa Vecā parka celiņiem un bruģi. Savukārt braucējiem tā būs lieliska iespēja pacīnīties par vērtīgām naudas balvām no sacensību atbalstītājiem. Tikmēr svētdien no pulksten 10:00 risināsies Latvijas jaunatnes kausa finālposms, bērnu braucieni, “Pafbet” sporta distance un “Vudlande” Tautas brauciens. 

Ar savu dalību pasākumu pagodinās arī Latvijas leģendārais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala. Latvijas spilgtā sporta personība ņems dalību 12 kilometru garajā “Vudlande” Tautas braucienā. Kasparam šī būs debija organizētā riteņbraukšanas pasākumā. Ar viņu vienā braucienā aicināts piedalīties ikviens smiltenietis, kā arī pilsētas viesi. 

Spēcīgs sastāvs solās būt gan sprinta, gan “Pafbet” Sporta braucienā. Dalībnieku vidū būs viens no Baltijas valstu vadošajiem sprinteriem – Māris Bogdanovičs, Latvijas jaunais elites čempions Viesturs Lukševics, Latvijas eksčempions Andris Vosekalns, kā arī tādi vīri kā – Kaspars Serģis, Raivis Ritums, Artis Roze un citi. 

Pieteikšanās “Smiltenes kausam” turpinās mājaslapā https://bulta.lv/smiltene/.

Smiltenes kausa programma:

12. septembris

11:00 –14:00:LČ šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā, Strenču šosejas 5.km

18:00 – 20:00: Latvijas pirmo sprinta sacensību pret kalnu kvalifikācija, Vecais parks

20:15 – 21:00 Latvijas pirmo sprinta sacensību pret kalnu fināli, Vecais parks

13. septembris

10:00 – 13:00 Latvijas jaunatnes kausa fināls, Bruģa kalnā

12:00 Bērnu braucieni, Kalnamuižā 1

13:00 Pafbet Sporta brauciens, Bruģa kalnā

14:30 Vudlande Tautas brauciens, Bruģa kalnā


Sports