Smiltenes novada orientēšanās sacensībās apkopoti rezultāti pēc 11 kārtām.

Vasaras brīvlaiks sācies Smiltenes novada orientēšanās sacensībās "Azimuts 2008". Pavasara sezonā sacensībās startēja 173 orientieristi - 67 sievietes un 106 vīrieši.

 

Sacensību organizatori apkopojuši dalībnieku rezultātus kopvērtējumā pēc 11 kārtām. No tām visās kārtās skrējuši: Otārs Putrālis, Andris Lacbergs, Guntis Zīvers, Jānis Nulle (seniors), Anatolijs Štainmillers, Jānis Nulle (juniors), Niks Ramanis, Vita Cīrule, Antra Ķikute, Aiva Skopāne, Andra Veita un Elīna Skopāne.

 

Visvairāk dalībnieku startējuši grupās H10 (21) un D21C (16).

 

Visvairāk orientieristu (105) ieradās uz "Azimuta" 11. kārtu, kuras distance bija Niedrāja ezera apvidū; vismazāk (52) skrēja 4. kārtā Brantu pagastā.

 

Sacensību "Azimuts 2008" nākamā kārta notiks 20. augustā vienlaikus ar "Variņu balvu" izcīņu.

 

Pirmo triju vietu ieguvēji grupās pēc 11 kārtām:

H21A Artūrs Pauliņš ("Dream TEAM"), Otārs Putrālis (Smiltene), Sendijs Kangro ("Dream TEAM");

H21B Jānis Matvejs (Smiltene), Aigars Andersons (OK "Baisie Eži"); Andris Laganovskis ("AGRO Smiltene");

 

H21C Aivis Stračinskis ("B ko"), Andris Lacbergs (Smiltene), Ingus Šeļevskis (Valka);

 

H35 Guntis Zīvers (Smiltene), Jānis Nulle (Blome), Māris Stabiņš (Grundzāle);

 

H45 Andrejs Lācis (Smiltene), Guntars Cīrulis (Smiltene), Pēteris Kokarēvičs ("Kaimiņi);

 

H50 Māris Lapiņš ("Azimuts"), Gatis Jansons (Palsmane), Aleksandrs Šarendo ("Azimuts");

 

H60 Guntis Upacers ("Senjors"), Anatolijs Štainmillers (Seda), Jānis Barviķis (individuāli);

 

H18 Ilmārs Kauķītis ("Azimuts");

 

H16 Jānis Nulle (Blome), Artūrs Gulbis (Grundzāle); Vents Lupkins (Smiltene);

 

 H14 Valdemārs Nulle (Blome), Artis Gulbis (Grundzāle), Oskars Vīksna (Grundzāle);

 

H12 Niks Ramanis (Grunzāle), Pēteris Ķikuts ("Ķikuti"), Nils Melbārdis (Grundzāle);

 

H10 Matīss Slīkšjānis (Grundzāle), Reinis Butka ("Azimuts"), Roberts Aubēns (Grundzāle).

D21A Vita Cīrule (Smiltene), Jana Butka (Smiltene), Videga Gaigala ("ABOS ord");

 

D21B Aiga Tamme (individuāli), Inga Kārkliņa (Valka), Vita Žukovska (individuāli);

 

 D21C Sandra Pētersone (Smiltene), Inga Kalniņa (Smiltene), Evita Sirmā (Smiltene);

 

 D40 Vēsma Selga (Valka), Aiva Skopāne (Birzuļi), Rudīte Šterna (Sigulda);

 

D45 Gunta Dudele (Smiltene);

 

D50 Andra Veita (Rīga), Vija Velika (Valmiera), Skaidrīte Krastiņa (inidviduāli);

 

D60 Baiba Vēvere (Strenči), Mirdza Pukste (Smiltene);

 

D16 Elīna Blīgzna (Grundzāle), Linda Vabulniece (OK "Alūksne"), Marta Mellēna ("Azimuts");

 

D14 Madara Kalniņa (SĢ), Elīna Skoboļeva ( "3 pakalni"), Baiba Līkane ("3 pakalni");

 

D12 Anete Čama (Grundzāle), Zita Mežinska ("Azimuts"), Ieva Cekula (SCV);

 

D10 Elīna Skopāne (Birzuļi), Dārta Cīrule (Smiltene), Monta Veronika Meijere (Grundzāle).

Sports