Smiltenes novada orientieristi gūst panākumus Horvātijā

No 13. līdz 17. jūlijam Smiltenes sporta skolas un orientēšanās kluba "Azimuts"orientieristi startēja starptautiskajās orientēšanās sacensībās, kas norisinājās Horvātijas pilsētā Delnicā. Kopvērtējumā no Smiltenes novada sportistiem savās vecuma grupās uzvaru izcīnīja Elīna Skopāne, bet trešās vietas ieņēma Aldis Lapiņš un Matīss Slikšjānis.

Smiltenes novada orientieristi uz Horvātiju devās kopā ar Madonas sportistiem. Pa ceļam uz Horvātiju, arī sacensību laikā, azimutieši devās ekskursijās, apmeklējot ievērojamākās Horvātijas un Austrijas vietas.

Piecu dienu garajās sacensībās, kas norisinājās dažādos reljefos, atsevišķos posmos mūsu orientieristi sasniedza augstus rezultātus. Pieredzes bagātākais "Azimuta" orientierists Aldis Lapiņš izcīnīja divas otrās vietas, kopvērtējumā ieņemot trešo pozīciju.

Pēc aizvadītas grūtas pirmās dienas, turpinājumā viena no jaunajām mūsu meitenēm Elīna Skopāne uzlaboja savu sniegumu, vairākkārt iekļūstot trijniekā, bet summā izcīnot uzvaru. Ļoti veiksmīgi sacensības aizvadīja arī Zanda Stabiņa, kura izcīnīja divas otrās un vienu trešo vietu, kopvērtējumā kāpjot uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.

Arī Matīss Slikšjānis, kurš demonstrēja stabilu sniegumu visu sacensību garumā, kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu. Par veiksmīgu sniegumu sacensību gaitā treneris Māris Stabiņš uzslavēja arī Madaru Vaļģi, Ilgvaru Cauni un Arturu Vaļģi.

Sports